Dopiero cieszyła się ciążą, teraz przeżywa dramat. Esmeralda Godlewska: "Mój mały aniołku"

2023-07-06 12:04

Zaledwie dwa miesiące temu w mediach pojawiła się informacja o ciąży Esmeraldy - jednaj ze znanych sióstr Godlewskich. Niestety, ostatnie wieści nie są tak dobre: celebrytka i jej partner Mikołaj wyznali, że stracili ciążę. Internauci wspierają parę.

Esmeralda Godlewska
Autor: Getty images/PAWEL DABROWSKI / SUPER EXPRESS Dopiero cieszyła się ciążą, teraz przeżywa dramat. Siostra Godlewska: "Mój mały aniołku"

Esmeralda Godlewska to jedna z sióstr Godlewskich, które kilka lat temu opanowały internet. Celebrytki wywoływały skrajne emocje: zachwycały lub budziły nienawiść, ale mimo to ich wykonania popularnych piosenek znała cała Polska. Po latach sławy nadeszły złe chwile: Esmeralda trafiła do kliniki psychiatrycznej, z powodu uzależnienia od leków i alkoholu.

Esmeralda wychodzi na prostą

W ubiegłym roku Esmeralda przeszła metamorfozę, Wyszła ze szpitala, poznała chłopaka o imieniu Mikołaj, zatrudniła trenera personalnego i schudła o dwa numery.

W kwietniu podzieliła się w mediach społecznościowych radosną nowiną o ciąży. Opublikowała na InstaStories nagranie z ukochanym oraz z testem ciążowym w ręce.

Mój aniołku... - celebrytka przyznała się do straty

Niestety, radość nie trwała długo. Najpierw Mikołaj na swoim profilu pokazała post, który zastanowił wielu obserwujących, a niedługo potem na instastories Esmeraldy pojawił się film, w którym kobieta przekazała tragiczne wieści. Czarno-białe zdjęcie ciążowego brzuszka opatrzyła długim rymowanym tekstem, który sugeruje, że Esmeralda poroniła.

Tekst Esmeraldy skierowany jest do jej nienarodzonego dziecka, które - jak wynika ze słów matki - było chłopcem. "Mój mały Aniołku, tak bardzo Cię kocham. Staram się uśmiechać, choć serce mi szlocha. Jestem z Ciebie dumna maleńki syneczku. Chciałabym Cię tulić, mieć obok w łóżeczku" - czytamy.

Czy Esmeralda ma już dziecko?

Esmeralda Godlewska jest już mamą - ma dziecko z poprzedniego związku, z którym ma słaby kontakt: jej syna - Milana, wychowuje ojciec i były partner Godlewskiej. Dwa lata temu serwis pudelek.pl pisał, że celebrytka może widywać dziecko jedynie dwa razy w miesiącu przez dwie godziny, ale walczy z o zmianę zasad dotyczących kontaktów z dzieckiem.

Esmeralda Godlewska: Walczyła z depresją, teraz zawalczy na TOTALbet Punchdown 5