Dramatyczne wyznanie ciężarnej Sandry Kubickiej. Zdradziła, że musi bardzo uważać

2024-01-16 15:51

Odkąd w Święta Bożego Narodzenia, 28-letnia modelka, Sandra Kubicka ogłosiła, że wraz z muzykiem Aleksandrem Baronem oczekują dziecka, media bacznie przyglądają się parze. Choć obydwoje deklarują, że zależy im na prywatności, to chętnie dzielą się wybranymi wydarzeniami z okresu ciąży. Ostatnio Kubicka zdradziła problem z jakim musi się mierzyć. „Mam krwiaka i muszę uważać, żeby nie pękł” - wyznała.

Sandra Kubicka o komplikacjach ciąży. „Mam krwiaka i muszę uważać, żeby nie pękł”
Autor: MARCIN WZIONTEK/ SUPER EXPRESS/ Instagram screenshot @sandrakubicka Sandra Kubicka o komplikacjach ciąży. „Mam krwiaka i muszę uważać, żeby nie pękł”

Jak wielokrotnie podkreślała Kubicka, jej ciąża to efekt długich starań o dziecko. Celebrytka od lat choruje na PCOS, przez co zajście w ciążę było dla niej znacznie utrudnione. Nic dziwnego, że tak bardzo dba o swoje zdrowie i niepokoi się każdą, nawet drobną komplikacją. 

Niedawno podzieliła się z fankami pewnymi trudnościami. Okazuje się, że ograniczona aktywność modelki jest związana z pewnymi nieprawidłowościami w ciąży. 

Zobacz też: Sandra Kubicka zdradziła ciążową zachciankę i zasypano ją radami. „Nie testujcie mojej cierpliwości”

Spis treści

  1. Dlatego Kubicka nie ćwiczy i bardzo uważa na ciążę
  2. "Ostatnio miałam w sobie jakiś dziwny niepokój"
  3. Czym jest krwiak w ciąży?
Sandra Kubicka chwali się ciążowymi krągłościami. Wygląda olśniewająco!

Dlatego Kubicka nie ćwiczy i bardzo uważa na ciążę

- Spytano mnie, czy biorę gorące kąpiele, więc ja odpowiedziałam, że nie. Dlaczego? Jeśli chcecie wiedzieć – bo mam dużego krwiaka i nie chcę, żeby pękł, bo jak pęknie, to będzie niefajnie. (…) Jutro idę na kontrolę, bo ostatnią miałam miesiąc temu. Idę zobaczyć, czy się wchłonął, bo możliwe, że się już wchłonął, albo jest mniejszy lub niewidoczny – mam taką nadzieję. Wtedy będę wiedzieć. Dlatego również nie ćwiczę - wyjaśniła w jednej z relacji na Instagramie.

Niedługo potem w instagramowym poście przyszła mama pokazała nagranie z gabinetu ginekologicznego, na którym widać, jak próbuje powstrzymać łzy. Uspokajamy jednak - to łzy szczęścia. Jak się okazuje, wizyta kontrolna ukoiła lęki, które od jakiegoś czasu towarzyszyły Kubickiej.

"Ostatnio miałam w sobie jakiś dziwny niepokój"

"Ostatnio miałam w sobie jakiś dziwny niepokój ale to mnie bardzo uspokoiło. Synek zdrowy ale nie chciał dziś zdjęć. Gdy tata zaczął nagrywać pokazywał nam głównie pupę" - relacjonowała gwiazda.

Wyczekana i wymarzona ciąża jest dla Sandry Kubickiej pełna emocji, także tych trudniejszych, jak właśnie niepokój. Widać jednak, że ma ogromne wsparcie w partnerze.

"Mamusia jestem z Ciebie bardzo dumny. Jesteś najdzielniejsza i najsilniejsza. Kochamy Cię całymi sercami razem z Bąblem" - skomentował post Kubickiej Alek Baron. 

Czym jest krwiak w ciąży?

Warto zaznaczyć, że krwiak podkosmówkowy - tak brzmi medyczna nazwa dolegliwości, o jakiej pisze Kubicka - to bardzo częsta komplikacja w ciąży. Dotyczy nawet co piątej ciężarnej. Krwiak powstaje w wyniku wynaczynienia krwi pomiędzy ścianą macicy, a błoną płodową zwaną kosmówką.

W zależności od położenia krwiaka, może się jednak zdarzyć, że będzie on wiązał się z niebezpieczeństwem. Każdy przypadek jest indywidualny i to lekarz decyduje o konkretnym postępowaniu.

Źródło:

Instagram

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza