DZIECI GWIAZD szturmują świat mody. Syn Davida Beckhama zarobił już... milion dolarów [FILM]

Dzieci gwiazd
Autor: Twitter Victoria i David Beckhamowie mają czworo dzieci: Brooklyna, Romea, Cruza i córeczkę Harper. Fot. Twitter/RomeoJBecks

10-letni Romeo, syn Victorii i Davida Beckhamów, otrzymał za kontrakt reklamowy... milion dolarów. Czy zarabianie gigantycznych sum w tak młodym wieku nie przewróci mu w głowie? Czy dzieci powinny występować w reklamach?

Każdy rodzic jest tak dumny z własnego dziecka, że chętnie pokazałby je całemu światu. Chciałby się pochwalić, jak mądrą, piękną i utalentowaną ma pociechę. Nie można się więc dziwić, że gwiazdy dokładnie to czynią - w końcu mają takie możliwości.

>> Druga ciąża Kate Middleton: księżna Kate jest już w drugim trymestrze? >>

Wiele dzieci gwiazd w młodym wieku zaczyna naśladować swoich rodziców. Występują na scenie, grają na małym ekranie, jeżdżą w trasy koncertowe czy też chodzą po wybiegach lub pozują w kampaniach reklamowych. 10-letni syn Davida Beckhama jest tego najlepszym przykładem.

>> Angelina Jolie i Brad Pitt będą mieli drugie dziecko? >>

Chłopiec wystąpił ostatnio w reklamie, za którą zainkasował... milion dolarów. - Nie można się temu dziwić, ponieważ to są nieco inne realia. Rodzina Beckhamów traktowana jest w Wielkiej Brytanii niemalże jak rodzina królewska. Jeżeli rodzice zarabiają ogromne pieniądze, to i dzieci również - mówi Maciej Lisowski, właściciel agencji New Age Models.

TVP/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE