DZIECI GWIAZD szturmują świat mody. Syn Davida Beckhama zarobił już... milion dolarów [FILM]

2014-09-15 15:27

10-letni Romeo, syn Victorii i Davida Beckhamów, otrzymał za kontrakt reklamowy... milion dolarów. Czy zarabianie gigantycznych sum w tak młodym wieku nie przewróci mu w głowie? Czy dzieci powinny występować w reklamach?

Dzieci gwiazd
Autor: Twitter Victoria i David Beckhamowie mają czworo dzieci: Brooklyna, Romea, Cruza i córeczkę Harper. Fot. Twitter/RomeoJBecks

Każdy rodzic jest tak dumny z własnego dziecka, że chętnie pokazałby je całemu światu. Chciałby się pochwalić, jak mądrą, piękną i utalentowaną ma pociechę. Nie można się więc dziwić, że gwiazdy dokładnie to czynią - w końcu mają takie możliwości.

>> Druga ciąża Kate Middleton: księżna Kate jest już w drugim trymestrze? >>

Wiele dzieci gwiazd w młodym wieku zaczyna naśladować swoich rodziców. Występują na scenie, grają na małym ekranie, jeżdżą w trasy koncertowe czy też chodzą po wybiegach lub pozują w kampaniach reklamowych. 10-letni syn Davida Beckhama jest tego najlepszym przykładem.

>> Angelina Jolie i Brad Pitt będą mieli drugie dziecko? >>

Chłopiec wystąpił ostatnio w reklamie, za którą zainkasował... milion dolarów. - Nie można się temu dziwić, ponieważ to są nieco inne realia. Rodzina Beckhamów traktowana jest w Wielkiej Brytanii niemalże jak rodzina królewska. Jeżeli rodzice zarabiają ogromne pieniądze, to i dzieci również - mówi Maciej Lisowski, właściciel agencji New Age Models.

TVP/x-news