FIGURA PO CIĄŻY: Znana modelka zdradza, jak schudła po dwóch ciążach [FILM]

2014-08-28 18:33

Znana supermodelka Adriana Lima wyjawiła, w jaki sposób powróciła do formy po dwóch ciążach. Obecnie gwiazda wybiegów zachwyca idealną figurą. Jaki jest jej sekret?

FIGURA PO CIĄŻY: Znana modelka zdradza, jak schudła po porodzie [FILM], adriana lima
Autor: Instagram Adriana Lima ma idealne ciało po dwóch porodach. Zdjęcie: Instagram Adriana Lima

Nie jest tajemnicą, że znane modelki bardzo szybko wracają do pracy po narodzinach swoich dzieci. Gwiazdy wybiegów zazwyczaj potrzebują jedynie kilku tygodni, by znów być w doskonałej formie i zachwycać swoim ciałem. Jak one to robią? Adriana Lima postanowiła wyjawić swój sekret!

FIGURA PO CIĄŻY: znana gwiazda pochwaliła się idealnym ciałem po urodzeniu piątego dziecka [FILM] >>

Figura po ciąży: sekret idealnego ciała Adriany Limy

Adriana Lima jest jedną z najpopularniejszych modelek Victoria's Secret. Gwiazda od zawsze może pochwalić się perfekcyjnymi wymiarami, a jej ciału nie zaszkodziły nawet dwie ciąże. Adriana Lima ma po prostu swój sposób na błyskawiczny powrót do formy.

- Ćwiczyłam i zdrowo się odżywiałam. Nie zawsze łatwo było mi znaleźć na to czas. Głownie były to chwile, gdy dziecko spało. Robiłam przysiady, skakałam przez skakankę. Na te ćwiczenia wystarczy 5 minut - powiedziała Adriana Lima.

Gwiazdy korzystają z usług surogatki? [FILM] >>

Fashion News Live/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza