Gwiazda "Rodziny zastępczej" zdradziła, ile alimentów dostają jej dzieci. "Nie, nie pomyliłam się"

2023-07-03 14:14

Monika Mrozowska jest samotną matką z czwórka dzieci. Na swoim koncie instagramowym odpowiedziała fance, skąd bierze pieniądze na wyjazdy i przyjemności dla dzieci. Przy okazji zdradziła, ile dostaje alimentów. Suma szokuje.

Monika Mrozowska
Autor: ANDRZEJ LANGE / SE / EAST NEWS WARSZAWA Gwiazda "Rodziny zastępczej" zdradziła, ile alimentów dostają jej dzieci. "Nie, nie pomyliłam się"

Monika Mrozowska, rozpoczęła karierę jako dziecko w serialu "Rodzina zastępcza". Nie została profesjonalną aktorką, choć wystąpiła kilka razy w różnych filmach, ale głównie spełnia się jako matka. Urodziła czworo dzieci, ale wychowuje je sama, bo jej życie prywatne było pełne zwrotów akcji. 

Mimo to jest dumna z tego, że jako samodzielna matka, jak o sobie pisze, zapewnia dzieciom wszystko czego potrzebują. Zobacz, co odpisała jednej z fanek, które próbowały rozliczyć ją z jej pieniędzy. 

Spis treści

  1. Samodzielna mam czwórki
  2. Pracuję, bo czuję się odpowiedzialna za dzieci
  3. "Nie, nie pomyliłam zer" 
Polacy mówią z czym kojarzą im się polskie gwiazdy! #EwelinaPyta

Samodzielna mam czwórki

Monika Mrozowska w 2003 roku wzięła ślub z Maciej Szaciłło, z którym doczekała się dwóch córek. Karolina ma obecnie 20 lat, a jej siostra Jagoda - 13. Niestety związek Moniki i Maćka rozpadł się, a aktorka związała się z Sebastianem Jaworskim, z którym ona i mąż wcześniej pracowali. Józef - synek Moniki Mrozowskiej i Sebastiana urodził się w sierpniu 2014 roku, ale i ta relacja zakończyła się rozstaniem. 

Kilka lat potem Monika poznała Macieja Auguścika-Lipkę, z którym ma syna Lucjana. Chłopiec ma 2 lata. Choć wprost nigdy tego nie potwierdziła, aktorka rozstała się z jego tatą. 

"Jestem samodzielną matką z 4 dzieci, z których dwójka dostaje alimenty" - napisała ostatnio na swoim instagramie celebrytka. - Pracuję po to, żeby mnie i moim dzieciom niczego nie brakowało". 

Czytaj również: Od lat czeka na alimenty - to już 170 tys zł! Jak odzyskać pieniądze na dzieci?

Monika Mrozowska odpowiada na zniewagi internautów. Dementuje plotki o swoich dzieciach

Pracuję, bo czuję się odpowiedzialna za dzieci

Te ostre słowa to odpowiedź na komentarz jednej z obserwujących Monikę fanek, która publicznie zastanawiała się, skąd aktorka bierze pieniądze na wyjazdy z dziećmi. To rozliczanie jej z pieniędzy bardzo ją zdenerwowało, dlatego nie przebierając w słowach, wyrzuciła z siebie, jak bardzo nie lubi takich pytań. Jak napisała, pracuje od 25 lat, a jednocześnie jako samodzielna matka, wychowuje czworo dzieci. Monika napisała, że robi to, bo lubi pracować, ale również dlatego, że czuje się odpowiedzialna za swoją rodzinę i chce, aby jej dzieci miały wszystko, czego potrzebują. 

Czytaj również: Ile oni mają dzieci? 10 polskich gwiazd, które walczą z niżem demograficznym

"Nie, nie pomyliłam zer" 

Przy okazji aktorka zdradziła, ile alimentów dostaje na dzieci. Okazuje się, że przysługują jej alimenty na dwójkę dzieci, które łącznie wynoszą 1400 zł. To szokująco niska suma, dlatego Monika podkreśliła w swoim poście, że nie pomyliła zer. 

"To moja „kasa” i będę z nią robić to, co będę uważać za stosowne. I w takiego samego przekonania będę uczyć moje córki i synów" - zakończyła post aktorka, dając do zrozumienia, że nie życzy sobie komentarzy na temat jej zarobków. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza