Gwiazdy korzystają z usług surogatki? [FILM]

2014-08-18 15:42

Beyonce, Kim Kardashian, Mariah Carey oraz Janet Jackson ponoć nie rodziły same swoich dzieci. Według zagranicznych mediów, gwiazdy te skorzystały z usług tej samej surogatki Tiny Seals. Kobieta żąda wykonania testów DNA!

Gwiazdy korzystają z usług surogatki
Autor: Instagram Beyonce i Kim Kardashian ponoć skorzystały z usługi surogatki i nie rodziły same swoich dzieci. Zdjęcia: Instagram/Kim Kardashian, Beyonce

Ciężarne gwiazdy i młode mamy-celebrytki zawsze wzbudzają mnóstwo emocji. Media komentują ich ciążowe stylizacje i oceniają zmieniające się ciała. Nie da się ukryć, że pod największym medialnym ostrzałem była ciężarna Beyonce. Po tym jak gwiazda wystąpiła w jednym z programów telewizyjnych, a jej brzuch przybrał dziwny i niepodobny do błogosławionego kształ, uznano, że artystka okłamuje wszystkich i tak naprawdę jej dziecko urodzi surogatka.

Christina Aguilera urodziła córeczkę [FILM] >>

Plotki nie skończyły się w momencie narodzin córeczki Beyonce, Blue Ivy. Wręcz przeciwnie! Media informowały, że wokalistka rodziła w chronionym pokoju, do którego miał dostęp tylko jeden lekarz. Miał być to dowód na to, że dziecko Beyonce urodziła inna kobieta.

Gwiazdy nie rodziły same swoich dzieci?

Co ciekawe, teraz medialny rozgłos zdobyła Tina Seals, która twierdzi, że wielokrotnie rodziła dzieci gwiazd. Kobieta ponoć jest matką dzieci Kim Kardashian, Mariah Carey i Janet Jackson. Seals zapewnia, że urodziła także Blue Ivy, córczkę Beyonce. Kobieta złożyła już pozew do sądu i żąda wykonania testów DNA.

Tina Seals prawdpodobnie liczy na to, że otrzyma pieniądze za milczenie, bo jednak mało prawdopodobne jest, że będzie walczyć o prawa do widzenia się z dzieckiem.

NAJPIĘKNIEJSZE DZIECI GWIAZD show-biznesu. Zobacz zdjęcia dzieci, którymi zachwyca się świat [TOP 7] >>

Ciężko jednak uwierzyć, że Tina Seals urodziła dzieci znanych gwiazd. W końcu Kim Kardashian wiele razy prezentowała swój ciążowy brzuszek w bikini! Z kolei ciężarna Beyonce została przyłapana kilka razy przez paparazzi podczas urlopu. Na zdjęciach, które można było zobaczyć w zagranicznej prasie, widać było prawdziwy ciążowy brzuch.

Agencja TVN/x-news