GWIAZDY w CIĄŻY: które polskie gwiazdy urodziły dziecko w 2014 roku? [FILM]

2014-10-29 11:16

Baby boom w show-biznesie trwa i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Które polskie gwiazdy urodziły dziecko w 2014 roku, a które wkrótce dołączą do grona mam? Sprawdźcie!

Gwiazdy w ciąży
Autor: x-news Gwiazdy w ciąży zdominowały polski show biznes w 2014 roku.

Nie da się ukryć, że bociany upodobały sobie polski show-biznes. Zwłaszcza w 2014 roku - jeszcze nigdy tyle polskich gwiazd nie było w ciąży jednocześnie!

Gwiazdy w ciąży: kto już urodził?

Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska, Karolina Malinowska, Katarzyna Cichopek, Anna Czartoryska-Niemczycka, Justyna Steczkowska, Ada Fijał - lista gwiazd i celebrytek, które w ostatnim czasie zostały mamami, jest długa.

>> Jak polskie gwiazdy nazywają swoje dzieci? >>

Co ciekawe, wszystkie nadały dzieciom piękne i tradycyjne imiona. Synek Małgorzaty Kożuchowskiej będzie nosił imiona Jan Franciszek (na cześć papieży), córeczka Romy Gąsiorowskiej - Jadwiga, synek Karoliny Malinowskiej - Julian, córki Katarzyny Cichopek i Justyny Steczkowskiej - Helenka, syn Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej - Ksawery.

>> Sprawdź, jakie imiona dla dzieci będą popularne w 2015 roku >>

Gwiazdy w ciąży: kto urodzi wkrótce?

Teraz dołączyły do nich Katarzyna Zielińska oraz Aleksandra Kisio. Obie gwiazdy nie ukrywały informacji o ciąży i z dumą eksponowały brzuszki fotoreporterom. Aleksandra Kisio nie rezygnuje z bywania na salonach, mimo że jej brzuszek staje się coraz bardziej widoczny.

Agencja TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza