GWIAZDY w CIĄŻY: Jak Aleksandra Kisio wygląda w ciąży? [FILM]

Gwiazdy w ciąży
Autor: x-news Aleksandra Kisio wkrótce urodzi dziecko. Gwiazda fantastycznie wygląda w ciąży.

Aleksandra Kisio jest już w zaawansowanej ciąży. Pomimo tego, nie rezygnuje z wieczornych wyjść i z dużym brzuszkiem dumnie pozuje fotografom na różnych wydarzeniach. Jak Aleksandra Kisio wygląda w ciąży?

Aleksandra Kisio spodziewa się dziecka. W pierwszych miesiącach ciąży nie pokazywała się publicznie z brzuszkiem. Teraz, gdy zbliża się rozwiązanie, zaczęła pojawiać się na salonach i dumnie prezentować rosnący brzuch.

>> Ada Fijał pokazała płaski brzuch miesiąc po porodzie! >>

W ostatnich dniach Aleksandra Kisio gościła na pokazie mody Natalii Jaroszewskiej. Aktorka założyła długą, czarną suknię, podkreślającą krągłość brzuszka. Rozpuściła włosy, a usta pomalowała czerwoną szminką. Trzeba przyznać, że wyglądała kwitnąco!

>> Dlaczego celebrytki tak szybko wracają do życia publicznego po porodzie? >>

Kisio nie chciała jednak zdradzić płci dziecka. Powiedziała za to, że jest już prawie przygotowana do porodu i że skompletowała wyprawkę dla dziecka.

Agencja TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE