Hanna Zborowska świętuje urodziny córki z byłym mężem. Zachwyceni fani: "potraficie się zjednoczyć"

2023-02-02 10:53

Jeszcze niedawno Hanna Zborowska, wspominając o rozwodzie w wywiadach, używała bardzo gorzkich słów. "Przysporzyliśmy tyle cierpienia, zwłaszcza starszej córce" - mówiła wówczas prezenterka. Dziś wygląda na to, że ich rodzina wychodzi na prostą. Rodzice dziewczynek, mimo rozstania potrafią wspólnie świętować w ważnych dla ich pociech dniach, takich jak urodziny.

Hanna Zborowska
Autor: Instagram/ @hannaneves Hanna Zborowska całkiem niedawno opowiadała o rozwodzie "na noże".

Siostry Zborowskie od dłuższego czasu podbijają Instagram. Prowadzą swoje kanały społecznościowe z dużą dawką dobrego humoru, a ponieważ posiadają dzieci, wiele ich fanek to młode matki. Mają wielką popularność także ze względów zawodowych. Zofia, to znana i lubiana aktorka, a Hanna z kolei jest prowadzącą programy podróżnicze. Obydwie to także córki znanej, aktorskiej pary - Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej.

Popularność rządzi się jednak swoimi prawami, więc życie prywatne obydwu młodych mam, jest niekiedy omawiane publicznie. O Hannie zrobiło się ostatnio głośno z uwagi na jej rozwód.

Dowiedz się: Córka Zborowskiej zrobi wam dzień. Gdyby każdy bunt dwulatka tak wyglądał, świat byłby dużo weselszy

Zosia Zborowska wspomina ciążę: "Musiałam zrezygnować z dwóch seriali, miałam czerniaka, było na mnie polowanie"

Przeczytaj: 25 lat badań nad rozwodami - wniosek? „To najgorsza krzywda, jaką możecie wyrządzić dziecku”

Bolesny rozwód Zborowskiej

W niedawnych wywiadach, Hanna Zborowska wspominała, że choć rozpad jej związku był w miarę powolny, to dzieci i tak odczuły jego skutki.

- Mieliśmy powolny rozpad, w miarę naturalny. Najstraszniejsze jest to w rozwodzie, kiedy są dzieci. Dzieci bardzo cierpią, obwiniają się. To była jedna z pierwszych rzeczy, jakie powiedzieliśmy, że to nie jest ich wina. Do tej pory cierpię bardzo, że byliśmy na tyle głupi, że przysporzyliśmy tyle cierpienia głównie najstarszej córce - mówiła w podcaście "Tato, no weź".

Choć rozstali się w zgodzie, to, jak przyznaje Zborowska, nie da się uniknąć złej atmosfery przy rozstaniu.

- Kłóciliśmy się, jak one już spały, nie było nigdy jakiegoś mordobicia, afer i tak dalej. Ale była gęsta atmosfera - dodała wówczas podróżniczka.

Wspólne dzieci, wspólne świętowanie

Dziś jednak, byli małżonkowie potrafią w dobrej atmosferze spędzać wspólny czas z dziećmi. Ostatnio, ich starsza córka - Nina skończyła 10 lat. Zborowska wrzuciła do sieci wspólne zdjęcie, na którym pozują w czwórkę przy torcie i urodzinowych dekoracjach. Fani bardzo chwalą takie podejście znanej mamy.

- Fajnie, że mimo iż osobno to i tak potraficie się zjednoczyć w takim dniu - skomentowała jedna z internautek. 

- W rodzinie siła - napisała inna. 

- Fajnie, że macie normalny kontakt z Starym - dodała kolejna.

Kanały podróżnicze Zborowskiej

Hanna Zborowska, a po mężu - Neves ma 40 lat. Niedawno rozstała się z ojcem swoich córek, z miłości do którego 14-lat temu opuściła Polskę i wyjechała do Brazylii.  Mimo rozstania, Zborowska, została w kraju, w którym urodziły się jej córki. Influencerka pokazuje na swoich kanałach społecznościowych życie w Brazylii, ale nie tylko. Prowadziła kilka programów podróżniczych w telewizji TVN Style, a teraz ma własny kanał na YouTube, właśnie o podróżach.

Dowiedz się: Jak rozmawiać z dzieckiem o rozwodzie? Przede wszystkim spokojnie i bez kłamstw