Ile oni mają dzieci? 10 polskich gwiazd, które walczą z niżem demograficznym

2023-01-20 12:51

Wielodzietność zdarza się także u gwiazd i wcale nie jest rzadkością. Niektórzy polscy celebryci mają ich całkiem sporo. Trójka dzieci to u nich nic nadzwyczajnego. U części z nich duża liczba dzieci to wynik rodziny patchworkowej, inni jednak mają gromadkę pociech w tradycyjnym modelu wychowywania.

wielodzietne gwiazdy
Autor: Instagram/ @olazebrowska / @malgosia_socha Żebrowska, Czartoryska, Mrozowska i nie tylko. Te gwiazdy mają dużo dzieci.

Rodziny wielodzietne to w show-biznesie standard. Jedni mają dzieci z niewielką różnicą wieku, inni mając prawie dorosłe pociechy, decydowali się na kolejne ciąże. Kilkoro pociech mają Żebrowscy czy Niemczyccy, ale na nich nie koniec. W "modzie" u polskich celebrytów jest trójka dzieci. Ale zdarzają się i tacy, którzy tą liczbę znacznie przewyższają. Kto to taki?

Michał Wiśniewski zdradza dlaczego warto się żenić i co przegapił w życiu najmłodszego synka!

Zobacz też: Od zbierania puszek do sporego majątku i 16 dzieci. O tej rodzinie zrobiło się głośno

Aleksandra i Michał Żebrowscy

Między Olą, a Michałem Żebrowskimi jest aż 15 lat różnicy wieku. Od 2009 roku są jednak nieprzerwanie, udanym małżeństwem. Mają czworo dzieci - 13-letniego Franciszka, 10-letniego Henryka, 2 -letniego Feliksa oraz półroczną córkę., której imienia wciąż nie zdradzili.  

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki

Para pobrała się w 2013 roku. Mają czworo dzieci - Ksawerego, Janinę, Antoniego i Stefana urodzonego w kwietniu zeszłego roku. 

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk ma czworo dzieci. Trójkę ze związku z Anną Przybylską. To 21-letnia Oliwia, 17-letni Szymon i 12-letni Jan. Po śmierci aktorki, sportowiec ponownie został ojcem w 2020 roku. Syna Kazimierza ma ze związku z Martyną Gliwińską. 

Michał Wiśniewski

Muzyk właśnie oczekuje na swoje 6. dziecko. Wiśniewski ma typową patchworkową rodzinę. Lider Ich Troje poza 2-letnim Falco Amadeuszem, którego ma z małżeństwa z Polą Wiśniewską, ma też syna Xaviera Michała i córkę Fabienne Martę z wokalistką - Mandaryną (Martą Wiśniewską). Ma także dwie młodsze córki Etiennette Annę i Vivienne Viennę z Anną Świątczak. 

Monika Mrozowska

Aktorka w wieku 23 lat wyszła za mąż za Macieja Szaciłło. Ma z nim dwie córki - dziś już 20-letnią Karolinę i 13-letnią Jagodę. Później była w związku z operatorem filmowym, z którym ma 9-letniego syna Józefa. Dwa lata temu urodziła kolejnego syna, Lucjana ze związku z producentem eventowym. 

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka

47-letnia piosenkarka, w 200 roku wyszła za mąż za perkusistę Michała Dąbrówkę. Para byli juz od 10 lat. Mają troje dzieci - 23-letniego syna Jana, 18-letnią córkę Annę i 6-letnią Laurę. 

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski

Para jest małżeństwem od 2000 roku. Mają troje dzieci. 23-letnieg Leona, 18-letniego Stanisława i 10-letnią Helenę

Marta Kaczyńska

Pochodząca z politycznej rodziny, znana prawniczka jest matką trójki dzieci, które pod względem ram czasowych pochodzą z trzech różnych małżeństw. W rzeczywistości jednak, jej córki - 20-letnia Ewa i 16-letnia Martyna, są siostrami, gdyż pierworodna córka Kaczyńskiej okazała się córką jej drugiego męża. Prawniczka ma też 5-letniego syna, Stanisława Lecha, którego ojcem jest jej trzeci mąż. 

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski

Aktorka wyszła za mąż w 2008 roku, jednak ze swoim mężem była w związku już od czasów nastoletnich. Para ma troje dzieci - 10-letnią Zofię, 6-letnią Barbarę i 5-letniego Stanisława

Małgorzata Rozenek

Była trzykrotnie zamężna. Ze swoim drugim mężem, Jackiem Rozenkiem ma dwóch synów - 17-letniego Stanisława i 13-letniego Tadeusza. 2 lata temu urodził się jej syn, Henryk, ze związku z Radosławem Majdanem. 

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza