Jak dwie krople wody - te dzieci znanych gwiazd wyglądają identycznie, a niekiedy mają takie same upodobania

2022-09-30 12:59

Gwiazdy Hollywood często publikują zdjęcia swoim pociech w mediach społecznościowych, podkreślając, jak bardzo są z nich dumni. Niektórzy mogą pochwalić się swoimi dorosłymi już dziećmi, które są do nich uderzająco podobne. Co więcej, część z nich poszła w ślady swoich rodziców i również została aktorami. Słyszałaś o nich?

Tom Hanks i jego syn Colin Hanks
Autor: Screen/ Instagram @tomhanksworld/ @colinhanks Jak dwie krople wody - te dzieci znanych gwiazd wyglądają identycznie, a niekiedy mają takie same upodobania

Niektórzy zagraniczni aktorzy chwalą się swoimi dziećmi na profilach społecznościowych. Jeżeli ich pociechy nie poszły w ślady swoich słynnych rodziców, tylko tak możemy zobaczyć, jakie uderzające jest ich podobieństwo.

Wystarczy tylko spojrzeć na córkę Reese Witherspoon, aby stwierdzić, że wyglądają niemal jak dwie krople wody. Mama często chwali się swoją córką na Instagramie, publikując wspólne zdjęcia.

Córka Gwyneth Paltrow niedawno skończyła 18 lat i również jest oczkiem w głowie swojej mamy. Aktorka w każdym poście podkreśla, jak bardzo kocha swoje dziecko.

Niektórzy mogą być zaskoczeni, czyją córką jest aktorka słynna z serialu "Emili w Paryżu". Jej tata musi być z niej niezwykle dumny, bo choć nie została jak on słynną wokalistką, to dzielnie sobie radzi.

Chris Hemsworth jest młodym tatusiem, ale widać, że bardzo jest związany ze swoją rodziną. Jego obecnie 8-letni synowie, podzielają już zainteresowanie swojego taty do superbohaterów.

Obejrzyj galerię, dzieci znanych gwiazd Hollywood, aby się przekonać, czy są one podobne do swoich sławnych rodziców

Czytaj również: Gwiazdy, które wcześnie zostały mamami [najmłodsze miały 17 lat!]

Czy dziecko musi mieć drugie imię?