Joanna Opozda chce mieć drugie dziecko, ale "bez ciąży". "Dzisiaj nawet o tym czytałam"

2023-02-15 11:10

Aktorka zaskoczyła ostatnio swoich fanów na Instagramie niespodziewanym wyznaniem. Zdradziła, że myśli już o drugim dziecku. Nie planuje jednak zachodzić w kolejną ciążę. „Dzisiaj nawet o tym czytałam” – wyznała.

Joanna Opozda myśli o powiększeniu rodziny. Wyznała, że Vincent będzie miał rodzeństwo
Autor: Instagram/@asiaopozda Joanna Opozda myśli o powiększeniu rodziny. Wyznała, że Vincent będzie miał rodzeństwo

Joanna Opozda po rozstaniu ze swoim mężem Antonim Królikowskim samodzielnie wychowuje ich synka Vincenta. Choć samodzielne rodzicielstwo nie jest łatwe, ona doskonale radzi sobie z dzieleniem obowiązków zawodowych z domowymi.

Na każdym kroku podkreśla, że synek jest jej oczkiem w głowie, a rola mamy jest najważniejszą w jej życiu. Nie ukrywa jednak, że dużą pomoc ma ze strony swojej mamy, która na co dzień wspiera ją w opiece nad Vincentem.

Maja Hyży o ciąży i byciu mamą

- Nie każda samotna mama ma takie możliwości, jakie ja mam. Nie każda samotna mama ma taką wspaniałą mamę, jak ja mam. To jest trudna sytuacja, bo samodzielne macierzyństwo nigdy nie jest proste. Ale myślę, że daję radę. To macierzyństwo dodało mi sił. Na początku nie było łatwo. Ale mój synek jest taką motywacją dla mnie. Wszystko, co robię - robię z myślą o nim – mówiła w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Joanna Opozda otwarcie o drugim dziecku

Z uwagi na swoją trudną sytuację życiową aktorka musiała bardzo szybko wrócić do formy po porodzie i do pełnej aktywności zawodowej. O tym, jak udaje jej się układać wszystkie obowiązki, by jednocześnie nie tracić wielu chwil z synkiem, na bieżąco opowiada swoim obserwatorom na Instagramie.

Wchodząc w interakcję ze swoimi fanami gwiazda nie unika odpowiedzi na róże pytania, nawet te intymne. W jednej z ostatnich relacji opublikowała pytanie obserwatorki, która zapytała, kiedy aktorka będzie miała kolejne dziecko. Jej szczera odpowiedź zaskoczyła fanów.

Chciałabym kiedyś zaadoptować dziecko. Dzisiaj nawet o tym czytałam. Pożyjemy - zobaczymy

– odpisała.