Joanna Opozda o tym, co straciła przez zagrożoną ciążę - "Naprawdę żałuję"

2021-12-29 16:14

Ciąża to wyjątkowy stan. Większość "zwyczajnych" mam szybko przestaje pracować, by skupić się na oczekiwaniu na dziecko. Artystki i celebrytki, niejednokrotnie pracują jednak do samego końca. Nie każda, mimo chęci, może sobie na to pozwolić ze względów zdrowotnych. O swojej zagrożonej ciąży opowiada Joanna Opozda.

Joanna Opozda
Autor: PHOTO MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS/ Instagram/ kolaż mjakmama24.pl Joanna Opozda opowiada o zagrożonej ciaży

-To jest dla mnie naprawde wyjatkowy rok. Wyszłam za mąż, czekam na dziecko. Ta nagroda będzie na pewno zapamiętana przeze mnie w tym wyjątkowym stanie. - mówiła Joanna Opozda przyjmując wyróżnienie w kategorii "najlepsza aktorka" na Gali Marka Roku. 

Przy okazji, żona Antka Królikowskiego udzieliła kilku krótkich wypowiedzi, w których opowiada o swojej ciąży. Przyznaje, że nie jest jej lekko, bo przez dłuższy czas ciąża była zagrożona. W związku z tymi komplikacjami w ciąży, aktorka odrzuciła wiele atrakcyjnych propozycji zawodowych.

Tak wyglądał ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy!

- Niestety, musiałam się wycofać. Zrezygnowałam z wielu fajnych projektów. Naprawdę żałuję. Były to filmy pełnometrażowe, z musicalu, z wielu kampanii. Spadło mi tego mnóstwo, ale nie miałam wyjścia, bo po prostu nie byłam na siłach, żeby kontynuować pracę - opowiada aktorka w rozmowie z portalem "Plotek".

Joanna Opozda ma 33 lata, a w sierpniu tego roku wzięła ślub z aktorem Antkiem Królikowskim. Zaledwie 8 miesięcy wcześniej, para informowała o swoim rozstaniu, po kilku miesiącach spotykania się. Gdy jednak mimo to, stanęli na ślubnym kobiercu, ledwie kilka tygodniu później ogłosili wieść o tym, że spodziewają się wspólnego dziecka.