Joanna Opozda zorganizowała synowi bajkowe urodziny. Na przyjęciu bawiły się gwiazdy

2024-02-23 9:50

Joanna Opozda samodzielnie wychowuje dwuletniego synka Vincenta. Młoda mama jest zakochana w swoim dziecku, ale przyznaje, że nie zawsze jest łatwo. "Tego jest tak dużo i wszystko się nakłada w tym trudnym czasie" - opowiedziała mediom.

Joanna Opozda
Autor: Joanna Opozda Instagram Joanna Opozda z synkiem Vincentem

Joanna Opozda ma synka Vincenta, którego ojcem jest Antoni Królikowski. Aktorka wychowuje chłopca samotnie, ponieważ rozstała się z mężem jeszcze przed narodzinami dziecka. 

Polacy mówią z czym kojarzą im się polskie gwiazdy! #EwelinaPyta

Opozda zorganizowała synkowi bajkowe urodziny

W ostatnim czasie Joanna Opozda zorganizowała synkowi bajkowe urodziny. Chłopiec kończy już dwa latka, dlatego mama chciała odpowiednio celebrować to wydarzenie. Na drugie urodziny synka zamówiła wiele kolorowych balonów, makiety z postaciami z książeczek "Kicia Kocia", a także basen z piłeczkami. W domu wisiały bajkowe bannery "2. urodziny Vincenta", a punktem kulminacyjnym imprezy był piękny tort z motywem "Kici Koci". Chłopiec z pewnością był zachwycony tak piękną oprawą urodzin. 

Na imprezie urodzinowej pojawiły się gwiazdy. Aktorka pokazała w mediach społecznościowych, że na urodzinach dziecka bawili się m.in. Mateusz Banasiuk, reżyser Konrad Aksinowicz. Całe wydarzenie miało bardzo radosny i spontaniczny charakter. 

Aktorka szczerze o wychowaniu synka

Joanna Opozda nie jest w najlepszych relacjach z mężem Antonim Królikowskim. Modelka została pełnoetatową mamą i całkowicie skupiła się na dziecku. Nie korzysta z pomocy niań, nie zapisała też syna do żłobka. Chce dać dziecku czas, którego ono potrzebuje, bo ma świadomość, że te wspólne chwile już nigdy się nie powtórzą.

To nie jest dla niej łatwe, bo syn ma ją na wyłączność. W ostatnim czasie aktorka przyznała, że chłopiec przechodzi bunt dwulatka, jest bardzo atencyjny i żywotny. "On teraz mnie sprawdza, krzyczy, jest go wszędzie pełno. Nie jest łatwo, ma problemy z drzemkami, z zasypianiem, tu odsmoczkowanie, odpieluchowanie" - powiedziała dla Jastrząb Post.

Czytaj: Królikowski nie widział syna ponad rok? Gorzki komentarz Opozdy

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza