Katarzyna Sokołowska jest w ciąży. 49-latka mówi: "Cuda się zdarzają"

2022-04-19 10:23

Jurorka „Top model” spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Nie ukrywa wielkich emocji, jakie towarzyszą jej w tym momencie. “Cuda się zdarzają” – napisała szczęśliwa w mediach społecznościowych.

Katarzyna Sokołowska
Autor: MAREK ZIELINSKI / SE / EAST NEWS Katarzyna Sokołowska

W Niedzielę Wielkanocną reżyserka pokazów mody opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których prezentuje wyraźnie zaokrąglony ciążowy brzuszek. “Cuda się zdarzają. Alleluja! Wspaniałych Świąt dla Was! Dla nas nie mogły być lepsze” - podpisała fotografie.

Wyznanie jurorki “Top model” wywołało w sieci prawdziwe poruszenie. Z gratulacjami od razu pośpieszyli zarówno jej wierni fani, znajomi i przyjaciele.

Anna Lewandowska napisała “Gratulacje”. A za jej przykładem poszły także m.in.: Joanna Krupa, Lara Gessler, Małgosia Socha, Joanna Koroniewska.

Kinga Rusin, przyjaciółka Katarzyny Sokołowskiej zdobyła się zaś na dłuższy komentarz i złożyła jurorce pewną obietnicę:

“Będę „ciocią”! Wielka radość! Wreszcie mogę publicznie złożyć Wam gratulacje! Cud, nadzieja, nowe życie. Kasiu, postaram się być taką wspaniałą ciocią, jaką Ty jesteś dla moich dzieci”.

Przeczytaj także: Anna Czartoryska urodziła. Maluszek, tak jak rodzeństwo dostał staropolskie imię

Życie prywatne Katarzyny Sokołowskiej

Jurorka “Top model” rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Wiadomo, że od 5 lat jest w szczęśliwym związku z biznesmenem Arturem Kozieją. 53-letni partner Katarzyny Sokołowskiej ma dwie już prawie dorosłe córki z innego związku.

Serdecznie gratulujemy przyszłym rodzicom i życzymy dużo zdrowia!

Polecamy także: Agnieszka Włodarczyk przyznaje: "Jestem nadopiekuńczą matką". Poszło o powierzenie syna opiekunce

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza