Klaudia Halejcio ogłosiła radosną nowinę. "Prawidłowa kolejność powinna być taka. My robimy odwrotnie"

2023-04-14 12:59

Klaudia Halejcio choć od dawna jest w szczęśliwym związku, którego owocem jest blisko 2-letnia córeczka Nel, to decyzja o ślubie zapadła dopiero niedawno. Aktorka oficjalnie potwierdziła, że przyjęła oświadczyny i pokazała pierścionek zaręczynowy.

Klaudia Halejcio ogłosiła radosną nowinę. Prawidłowa kolejność powinna być taka. My robimy odwrotnie
Autor: Instagram/ @klaudiahalejcio Klaudia Halejcio ogłosiła radosną nowinę. "Prawidłowa kolejność powinna być taka. My robimy odwrotnie"

Klaudia Halejcio od 4. roku życia spełnia się w zawodzie aktorki. Gra w serialach, filmach, teatrze, a ostatnio także tworzy własne formaty kabaretowe w mediach społecznościowych. Od dwóch lat doskonale sprawdza się także w roli młodej mamy. 2 czerwca 2021 wraz ze swoim partnerem Oskarem Wojciechowskim powitali na świecie córeczkę Nel. Tuż po narodzinach maleństwa zaś przeprowadzili się do swojego domu marzeń, w którym zamierzają uwić swoje rodzinne gniazdko. Teraz przyszła kolej na ślub.

Semeniuk spóźniła się na własny ślub

Klaudia Halejcio przyjęła oświadczyny. „Będzie ślub!”

W czwartek aktorka oficjalnie potwierdziła w mediach społecznościowych, że zaręczyła się ze swoim partnerem.

Najlepsze co może Ci się w życiu przytrafić, to spotkać osobę, która ma tak samo nie po kolei w głowie jak Ty. Możecie wreszcie wszystko razem robić, nie po kolei

– tak zaczęła swój wpis.

Następnie rozwinęła swoją myśl, zaznaczając, że oboje wyłamali się od przyjętej w naszej kulturze kolejności, że najpierw jest ślub, a później cała reszta.

– Prawidłowa kolejność powinna być taka: Ślub- wspólne mieszkanie - dziecko:) My robimy dokładnie odwrotnie! Będzie ślub! - napisała.

Zaręczyny były już dawno temu?

Do posta o zaręczynach aktorka dołączyła hasztagi „wspomnienie”, „tajemnice pierścionka”, „dawno temu” potwierdzając tym samym stare spekulacje medialne, że do oświadczyn doszło już rok temu.

W komentarzach pod wpisem posypały się gratulacje od innych gwiazd.

„Tak trzeba żyć. Gratki” – napisała Natalia Siwiec.

„Najpiękniej jest żyć w zdrowiu, miłości i szczęściu PO SWOJEMU. Brawo! Jedyna słuszna kolejność, to taka, jaką sami Wy ustalacie” – dodała Ewa Chodakowska.

„CUDOOOOWNIE. Czekam na to wydarzenie z wypiekami na twarzy” – napisała z kolei Basia Pasek.

My również dołączamy się do gratulacji!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza