Lara Gessler zdradziła swój plan porodowy. Fanki pytają, czy zamierza rodzić w domu?

2022-06-23 14:16

Lara Gessler jest na końcówce ciąży. Niedługo na świat przyjdzie jej drugie dziecko. Do małej Neny dołączy braciszek. Niedawno restauratorka odpowiadając na pytania swoich fanek na Instagramie zdradziła, jak zamierza rodzić. - Każdy powinien rodzić tak, jak ma ochotę i jak czuje się najbardziej komfortowo – przyznała.

Lara Gessler zdradziła swój plan porodowy. Fanki pytają, czy zamierza rodzić w domu?
Autor: instagram/@lara_gessler Lara Gessler zdradziła swój plan porodowy. Fanki pytają, czy zamierza rodzić w domu?

Lara Gessler bardzo chętnie wchodzi w interakcje ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. A odkąd została mamą często wypowiada się na tematy związane z macierzyństwem. Lubi też bezpośrednio odpowiadać na pytania zadawane jej przez internautów.

Przeczytaj: Anna Czartoryska zabrała głos w temacie "samotności młodych matek". Jak zawsze w punkt

5 błędów, których nie można popełnić na porodówce

Plan porodowy Lary Gessler: naturalnie i bez znieczulenia

W jednej ze swoich relacji na Instagramie Lara Gessler odpowiedziała na pytanie fanki, o to jak zamierza rodzić syna.

- Jak Pani planuje rodzić? Naturalnie jak z Neną?- zapytała internautka.

- Taki jest plan. Na razie wszystko idzie dobrze, więc mam nadzieje, że nie będzie problemu z takim samym porodem - naturalnym, bez znieczulenia. Mam dużo mniej czasu na przygotowanie się do tego psychicznie. Mam nadzieje, to zmienić w najbliższym czasie i wykroić trochę przestrzeni na mój dobrostan psycho-fizyczny. Każdy powinien rodzić tak, jak ma ochotę i jak czuje się najbardziej komfortowo – odpowiedziała jej córka Magdy Gessler.

„Dom narodzin to dla mnie idealna hybryda”

Fanki pociągnęły wątek porodowy dalej i zapytały wprost Larę, czy nie chodzi jej po głowie poród rodzinny. W odpowiedzi restauratorka przyznała, że nie – planuje wybrać pośrednie rozwiązanie między porodem rodzinny a narodzinami w szpitalu – chce skorzystać z domu narodzin.

- Dom narodzin to dla mnie idealna hybryda. Mam dowolność jeśli chodzi o to, w jakiej pozycji rodzę, jestem z położną, a w razie czego cały szpital jest za ścianą. Nie chce mieć z tyłu głowy, że w nagłym wypadku gdzieś mnie będą wieźli. Zwykle tam, gdzie cię przyjmą, a nie tam, gdzie byś chciała – zdradziła.

Trzymamy kciuki, aby plany się ziściły, bo jak wiemy, z planami porodowymi wychodzi różnie. Oby wszystko poszło po jej myśli.

Przeczytaj także: "Płakałam, gdy brałam w spokoju pierwszą kąpiel". Domańska wspomina początki macierzyństwa i wsparcie przyjaciółki

Nasi Partnerzy polecają