Lewandowska pokazała pokój Laury. Wystrój może zaskoczyć

2023-06-09 12:36

Anna Lewandowska pokazała w social mediach, jak wygląda pokój jej młodszej córeczki, Laury. Wnętrze może zaskakiwać, ponieważ na pierwszy rzut oka nie przypomina typowego pokoju dla dziewczynki. W dodatku pomieszczenie jest urządzone dość skromnie.

Anna Lewandowska pokazała pokój Laury
Autor: Getty Images/Anna Lewandowska Instagram Pokój Laury Lewandowskiej urządzony jest w barwach ziemi.

Anna Lewandowska chętnie dzieli się w social mediach swoim prywatnym życiem. Publikuje zdjęcia i relacje pokazujące, jak wygląda życie jej córeczek i męża w Barcelonie. W ostatnim czasie dodała post, w którym zdradziła, jak wygląda pokoik młodszej córki pary, Laury. Ten widok może być zaskakujący!

Skromne wnętrze pokoju Laury Lewandowskiej

Na pierwszy rzut oka pokoik Laury może wydawać się bardzo skromny. Nie ma w nim modnych kolorów na ścianach czy tapet. Wnętrze jest urządzone bardzo neutralnie, w kolorach ziemi — beżach, kremach i szarościach. Na ścianach wiszą drewniane półeczki na modne przytulanki, dużo miejsca zajmuje również szafka w kształcie domku, w której dziewczynka może przechowywać swoje skarby lub urządzać przyjęcia dla lalek. Podłoga pokryta jest miękkim dywanem, a okna dekorują beżowe zasłony.

W takim wnętrzu dobrze się śpi i świetnie bawi. Dziewczynka ma pole do rozwoju — przytulne barwy otulają od wejścia i nie przytłaczają, nie ma też dużej ilości kolorowych zabawek, które wywoływałyby chaos. Nie oznacza to jednak, że w pokoju Laury nie ma modnych gadżetów.

Konik za kilkanaście tysięcy złotych

W pokoju młodszej córki Anny i Roberta Lewandowskich dominują drewniane zabawki. Na środku widać stolik i krzesełko, gdzie dziewczynka może rysować i rozwijać się manualnie. Pod oknem znajduje się drewniana zjeżdżalnia i przytulanki. W kadrze znalazł się również jeden modny gadżet — to drewniany konik bujany, zrobiony na zamówienie przez austriacką firmę, która wykonuje drewniane zabawki w stylu retro. Jego cena może przyprawiać o zawrót głowy, ponieważ wynosi ponad 10 tysięcy złotych.

Czytaj: Anna Lewandowska o wychowywaniu córek w Hiszpanii. Ekspertka ma pewne zastrzeżenia co do jej metod

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza