Lil Masti zdradziła, jakie imię wybrała dla córeczki. Wszystkim kojarzy się z kultowym serialem

2023-07-10 13:20

Lil Masti lada moment powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Chwilę przed rozwiązaniem celebrytka wyprawiła wystawne baby shower, na którym zdradziła, jakie imię wybrała dla córeczki. Zdecydowanie nie poszła w stronę klasyki.

Lil Masti zdradziła, jakie imię wybrała dla córeczki. Wszystkim kojarzy się z kultowym serialem
Autor: Instagram/ @lilmasti Lil Masti zdradziła, jakie imię wybrała dla córeczki. Wszystkim kojarzy się z kultowym serialem

Na początku stycznia Aniela Bogusz, czyli influencerka znana pod pseudonimem Lil Masti (a wcześniej jako Seksmasterka) poinformowała swoich fanów w mediach społecznościowych, że jest w ciąży. Od tego czasy bardzo chętnie dokumentuje swój błogosławiony stan i opowiada w sieci o tym, jak się czuje. Bez ogródek też mówi o wszystkich zamianach, jakie w tym czasie zaszły w jej wyglądzie. Teraz z kolei pochwaliła się zdjęciami z imprezy baby shower, na której poinformowała, jakie imię wybrała dla swojej córeczki.

Jak się okazuje trzymane dotychczas w tajemnicy przed światem imię, znała już wcześniej daleka kuzynka influencerki – Nicole Sochacki-Wójcicka szerzej znana jako Mama Ginekolog.

"Oto rodzice małej... Ja już wiem, ale chyba jestem jedną z niewielu, która wie" - napisała Mama Ginekolog na w swojej relacji na Instagramie.

Czy dziecko musi mieć drugie imię?

Lil Masti zdradziła, jakie imię wybrała dla córeczki

Sama Lil Masti już dzień wcześniej zapowiedziała na swoim profilu, że w trakcie przyjęcia ujawni imię wybrane dla córeczki.

„Już jutro nasza impreza Baby Shower, na której poznacie imię naszej córeczki” - napisała na Instagramie.

W kolejnym zaś poście, do którego dołączyła piękne zdjęcie swoje i partnera z przyjęcia przeszła do sedna.

„ARIA. Czekamy na Ciebie” – zdradziła.

Fani od razu zawyrokowali, że Youtuberka i jej partner muszą być fanami serialu „Gra o tron”. Jedna z głównych postaci 8. sezonu serialu nazywa się bowiem Arya Stark. W wymowie imię to brzmi niemal identycznie jak Aria. Trzeba przyznać, że to bardzo rzadkie imię dla dziewczynki. Nosi je tylko 155 kobiet w naszym kraju (dane z aktualnego rejestru PESEL).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza