Lil Masti zdradziła, jakie imię wybrała dla córeczki. Wszystkim kojarzy się z kultowym serialem

2023-07-10 13:20

Lil Masti lada moment powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Chwilę przed rozwiązaniem celebrytka wyprawiła wystawne baby shower, na którym zdradziła, jakie imię wybrała dla córeczki. Zdecydowanie nie poszła w stronę klasyki.

Lil Masti zdradziła, jakie imię wybrała dla córeczki. Wszystkim kojarzy się z kultowym serialem
Autor: Instagram/ @lilmasti Lil Masti zdradziła, jakie imię wybrała dla córeczki. Wszystkim kojarzy się z kultowym serialem

Na początku stycznia Aniela Bogusz, czyli influencerka znana pod pseudonimem Lil Masti (a wcześniej jako Seksmasterka) poinformowała swoich fanów w mediach społecznościowych, że jest w ciąży. Od tego czasy bardzo chętnie dokumentuje swój błogosławiony stan i opowiada w sieci o tym, jak się czuje. Bez ogródek też mówi o wszystkich zamianach, jakie w tym czasie zaszły w jej wyglądzie. Teraz z kolei pochwaliła się zdjęciami z imprezy baby shower, na której poinformowała, jakie imię wybrała dla swojej córeczki.

Jak się okazuje trzymane dotychczas w tajemnicy przed światem imię, znała już wcześniej daleka kuzynka influencerki – Nicole Sochacki-Wójcicka szerzej znana jako Mama Ginekolog.

"Oto rodzice małej... Ja już wiem, ale chyba jestem jedną z niewielu, która wie" - napisała Mama Ginekolog na w swojej relacji na Instagramie.

Czy dziecko musi mieć drugie imię?

Lil Masti zdradziła, jakie imię wybrała dla córeczki

Sama Lil Masti już dzień wcześniej zapowiedziała na swoim profilu, że w trakcie przyjęcia ujawni imię wybrane dla córeczki.

„Już jutro nasza impreza Baby Shower, na której poznacie imię naszej córeczki” - napisała na Instagramie.

W kolejnym zaś poście, do którego dołączyła piękne zdjęcie swoje i partnera z przyjęcia przeszła do sedna.

„ARIA. Czekamy na Ciebie” – zdradziła.

Fani od razu zawyrokowali, że Youtuberka i jej partner muszą być fanami serialu „Gra o tron”. Jedna z głównych postaci 8. sezonu serialu nazywa się bowiem Arya Stark. W wymowie imię to brzmi niemal identycznie jak Aria. Trzeba przyznać, że to bardzo rzadkie imię dla dziewczynki. Nosi je tylko 155 kobiet w naszym kraju (dane z aktualnego rejestru PESEL).