Ma 5 lat i prowadzi modowego BLOGA. Internet oszalał na jej punkcie [ZOBACZ FILM]

2014-05-20 12:49

Weronika ma 5 lat i nietypową pasję. Dziewczynka nie bawi się lalkami i nie buduje domków z klocków, tylko... prowadzi blog. Dodajmy - modowy blog. - Jestem mała i mam swój styl - mówi. Zobacz, jak sobie radzi z prowadzeniem bloga!

Modelka
Autor: TVN24/x-news

Weronika Bucholska prowadzi modowego bloga. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie była dziewczynką i nie miała... 5 lat. W prowadzeniu bloga Modnisia.com oczywiście pomagają jej rodzice. - Jestem mała i mam swój styl - mówi dumnie Weronika.

Prowadzenie bloga sprawia jej niezwykłą frajdę. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, żeby zobaczyć, że mała cała promienieje. Modowy blog 5-latki doceniają również internauci, którzy odwiedzają go coraz chętniej.

Dziewczynka z mamą wybiera stylizacje, a tata robi jej zdjęcia. - Weronika sama nam się pokazuje w różnych rzeczach i mówi np. "Mamusia, może byśmy dobrały coś do tej spódniczki - opowiada mama, Ewa Bucholska.

Mama dziewczynki z zawodu jest kosmetyczką i jak mówi, od początku starała się uczyć córki dbania o siebie. - Weronika wie, że dziewczynki muszą o siebie dbać, zmieniać swój wizerunek, ładnie się ubierać - mówi.

Dzień Dobry TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza