„Ma 7 miesięcy, a zrobiła więcej niż ja mając 37”. Wersow relacjonuje egzotyczną podróż Mai

2024-01-12 11:07

Weronika Sowa i Karol Wiśniewski znani jako Wersow i Friz przez długie lata byli ulubieńcami starszych dzieci i nastolatków tworząc znaną większości Ekipę. Dziś kontynuują indywidualną karierę, a oprócz tego od ponad 6 miesięcy są dumnymi rodzicami małej Mai. Cała rodzinka właśnie wspólnie wyruszyła w drugą zagraniczną podróż. Niestety, znani rodzice muszą mierzyć się z dziwnymi komentarzami.

Wersow i Friz zabrali córkę na Bali.
Autor: Instagram/ @wersow Wersow i Friz zabrali córkę na Bali.

Mała Maja, córka 27-letnich influencerów, urodziła się pod koniec czerwca 2023. Już we wrześniu dziewczynka była z rodzicami na wakacjach w Grecji. Znani rodzice z dużą dokładnością relacjonowali pierwszą podróż samolotem swojej córki i jej pierwsze zagraniczne wakacje. Już wtedy posypały się komentarze o luksusowym życiu małej dziewczynki. Teraz temat powraca, bo znana rodzinka wybrała się na wakacje na Bali.

Ich podróże w dobie kryzysu nie do końca podobają się fanom, którzy z goryczą patrzą na podobne widoki. 

Przeczytaj: Fanki oburzone "wybrykiem" Wersow, lekarz komentuje. Poszło o zupkę

Spis treści

  1. Wersow i Friz mimo rodzicielstwa nie zwalniają tempa
  2. Fani zazdroszczą małej Mai
KAROL FRIZ WIŚNIEWSKI SZCZERZE O ZWIĄZKU Z WERSOW I O SWOJEJ SOLOWEJ PŁYCIE!

Wersow i Friz mimo rodzicielstwa nie zwalniają tempa

Znani z bycia influencerami Wersow i Friz po sukcesie wielu piosenek Ekipy i po rozpadnięciu się grupy kontynuują zarówno karierę muzyczną, jak i działalność internetową. Szefują nowej grupie - Genzie, a także rozwijają się muzycznie. Wersow wydaje kolejne hity, których oglądalność na YouTube bije rekordy popularności. 

Nic dziwnego, że pracując tak intensywnie i odnosząc takie sukcesy, znana para może sobie pozwolić na zagraniczne podróże i więcej luksusu niż przysłowiowy "szary Kowalski". Mało kto pamięta, że Wersow niemal tuż po porodzie wróciła do pracy nagrywając teledyski.

Fani zazdroszczą małej Mai

Mimo to, jak wiele gwiazd, rodzice małej Mai muszą mierzyć się z nieprzyjemnymi ocenami. Tym razem padło na to, w jakich "luksusach" żyje ich maleńka córka.

"Ma 7 miesięcy i zrobiła w życiu więcej niż ja mając 37 lat" - czytamy w jednym z internetowych komentarzy.

"Najdalej byłam w Czechach" - dodaje komentująca. 

"Mała ma szczęście. Ma bogatych rodziców, których większość z nas nie miała. No ale rodziców się nie wybiera" - kwituje jeszcze inna internautka. 

Całej rodzinie, mimo zazdrości odbiorców, życzymy udanego wypadu. 

Instagram/ @wersow
Autor: Instagram/ @wersow Instagram/ @wersow
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza