Maja Hyży przygotowuje się do porodu. Zaczęła od fryzjera: „Jestem gotowa chociaż na głowie”

2022-06-22 11:36

Wokalistka lada moment na świecie powita swoje czwarte dziecko. Nie ukrywa, że jako doświadczona mama na luzie przygotowuje się na ten moment. Zaczęła od odświeżenia swojej fryzury. Ale jak przyznaje „to jest kropla w morzu”, bo dopiero zaczyna kompletowanie wyprawki. Poród zaplanowany jest na koniec czerwca.

Maja Hyży odświeża fryzurę przed porodem
Autor: Instagram/@majahyzy Maja Hyży odświeża fryzurę przed porodem

Maja Hyży za chwilę powita na świecie swoją drugą córeczkę. Jest mamą także niespełna dwuletniej Tosi oraz 10-letnich bliźniaków – Alexandra i Wiktora. W swojej relacji na Instagramie zdradziła, jak przebiegają u niej przygotowania do porodu.

Przeczytaj: Ewa Farna pokazała uroczy filmik z córeczką. "Twoje dziecko ma szczęście!"

M jak mama - Formalności po porodzie, które trzeba załatwić

„Jestem gotowa, chociaż na głowie, żeby jak człowiek pójść do szpitala”

Na ostatniej prostej przed porodem w pierwszej kolejności pomyślała o odświeżeniu swojej fryzury. Opublikowała obszerną video relację z wizyty w jednym z warszawskich salonów fryzjerskich.

- Już niebawem do szpitala więc stwierdziłam, że warto ogarnąć swoje włosy. Odświeżyć. Mam jakieś podcięcie, ale to zobaczymy. Aczkolwiek kobieta w ciąży nie powinna zbytnio kombinować z włosami i z różnymi specyfikami, bo wychodzą różne dziwne rzeczy. Wypadałoby odświeżyć, bo różne dziwne prześwity widzę – powiedziała na filmiku przed wizytą w salonie.

W kolejnym filmiku pochwaliła się fanom efektem końcowym.

- Włosy odświeżone. Troszeczkę fal na głowie się pojawiło. Jest super. Jestem gotowa, chociaż na głowie, żeby jak człowiek pójść do szpitala, ale to jest kropla w morzu, bo ja dopiero zaczynam przygotowania - smoczki, pampersy, body, śpioszki i te sprawy. Coś tam po Tośce chyba zostało mi, ale to trzeba przejrzeć, co się nadaje, a co nie. Trzeba się w końcu zabrać za to – zdradziła wokalistka.

Przeczytaj także: "Płakałam, gdy brałam w spokoju pierwszą kąpiel". Domańska wspomina początki macierzyństwa i wsparcie przyjaciółki

Maja Hyży o wyprawce: „Jak nigdy ograniczyłam się do minimum”

Maja Hyży przyznała, że przy czwartym dziecku wyprawka dla niego jest mocno ograniczona.

- Jak nigdy ograniczyłam się do minimum i na ostatnią chwilę. Mam nadzieję, że to nie będzie zgubne, ale przez to, że jestem doświadczona, to mam totalny luz przy czwartym dziecku – wyznała.

Trzeba jednak przyznać, że wokalistka ma nieco ułatwione zadanie, bo za chwilę na świecie pojawi się kolejna córka, która będzie mogła korzystać z wielu rzeczy po swojej niespełna dwuletniej siostrzyczce Antoninie.

Czy wy też przy kolejnym dziecku nie szalałyście z wyprawką?

Przeczytaj: Wyprawka noworodka lekarskim okiem [wywiad]