Maja Hyży rodziła w bardzo komfortowych warunkach. Przyznała: "Warto w tym momencie zadbać o siebie"

2022-07-11 16:31

Maja Hyży kilka dni temu urodziła swoją czwartą pociechę – córeczkę Zosię. Teraz w obszernej relacji na Instagramie pokazuje fankom, w jakich warunkach powitała na świecie maleństwo. Wokalistka skorzystała z komercyjnych usług warszawskiego Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny. ”Polecam każdej mamie, żeby zainwestować w taki komfort” – przyznała.

Maja Hyży rodziła w bardzo komfortowych warunkach
Autor: Instagram/@majahyzy Maja Hyży rodziła w bardzo komfortowych warunkach

Wokalistka już po raz drugi wybrała warszawski szpital przy ul. Madalińskiego do porodu. W nagraniu, które opublikowała w mediach społecznościowych dokładnie pokazała, jak wygląda jej pokój poporodowy.

Polecamy: Maja Hyży urodziła. Młoda mama wygląda kwitnąco na zdjęciu tuż po porodzie

M jak mama - Formalności po porodzie, które trzeba załatwić

Przestronny pokój i wyposażenie niczym w domu

Gwiazda nie kryła zachwytu nad wyborem placówki.„Jest cudownie. Mam trochę inną salę, trochę większą. Komfort przebywania w szpitalu podczas porodu i po porodzie jest mega ważny i uważam, że to jest strzał w dziesiątkę” – zaczęła.

Maja miała do dyspozycji duży, komfortowy pokój z własną łazienką, aneksem kuchennym i łożem małżeńskim. Podkreśliła także, że jej partner mógł być cały czas przy niej i małej Zosi.„Konrad może nawet tutaj nocować. To łoże wygląda jak z hotelu. Jest też telewizor. Można się tutaj naprawdę zrelaksować. Polecam każdej mamie, żeby zainwestować w taki komfort. Takie sytuacje nie dzieją się na co dzień, a nawet czasami raz w życiu i warto w tym momencie zadbać o siebie”- podkreśliła.

Zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie szpitala - komercyjny poród w tej placówce kosztuje 2550 zł bez kosztu opieki nad noworodkiem.

„W domu zawsze najlepiej”

W kolejnej relacji wokalistka przyznała, że mimo tak dobrych warunków i wspaniałej opieki, jaką miała w szpitalu, najbardziej cieszyła się z momentu, gdy mogła wrócić do domu.

„Najpiękniejszy moment pobytu w szpitalu to na pewno ten, kiedy urodziłam moją córkę, ale drugi najpiękniejszy moment to ten, kiedy dostaję w rękę wypis ze szpitala. Mamuśka, może się pójść się spakować i wrócić do domu ” – powiedziała z nieukrywaną radością.

Wokalistka przyznała także, że w swoich kątach znacznie łatwiej będzie jej znosić ból pooperacyjny (rodziła przez cesarskie cięcie).

„Boli powiem wam nie miłosiernie, ale w domu to jest w domu. W domu jest zawsze najlepiej, więc cieszę się. Zosia śpi, więc pakuję wszystkie manele, wrzucam gdziekolwiek popadnie i czekam na Konrada i do domku” – wyznała na koniec.

Przeczytaj: Maja Hyży wyznała, że najtrudniej będzie jej rozstać się na czas porodu ze straszą córeczką

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza