Masz tę cyfrę w roku urodzenia? Jeśli tak, będziesz w przyszłości bogaty

2023-11-16 14:27

Osoby, które wierzą w magię liczb, sądzą, że odpowiednie cyfry mogą przynieść im szczęście i powodzenie w życiu, a także pomóc odkryć tkwiący w nich potencjał. Numerologia to potężna dziedzina pokrewna astrologii i nie brakuje takich, którzy próbują odczytać dzięki niej to, co czeka w nadchodzących latach ich samych oraz ich bliskich.

dziewczynka trzyma banknot
Autor: Getty Ta cyfra w roku urodzenia oznacza bogactwo - numerologia

Któż z nas nie marzy o szczęśliwej i beztroskiej przyszłości dla swoich dzieci? Okazuje się, że szanse naszych maluchów na wzbogacenie się, a więc i na spokojne, dostatnie życie, możemy oszacować dzięki numerologii. Wszystko wskazuje na to, że na uśmiech fortuny mogą liczyć osoby, które mają konkretną cyfrę w dacie urodzenia. Czy twoje dziecko jest wśród nich? Sprawdź!

Jak obliczyć numerologię z roku urodzenia?

Zgodnie z zasadami numerologii, najwięcej może o nas powiedzieć rok urodzenia. Cyfry, które w nim występują, określają naszą karmę i to, czy urodziliśmy się pod szczęśliwą gwiazdą. Mogą także sprawić, że wszystkie nasze zamierzenia zakończą się szczęśliwie, a fortuna będzie nam sprzyjać.

Niektórzy wierzą również, że na podstawie daty urodzenia można wyliczyć jedną cyfrę, która rzutuje na całe nasze życie. Aby to zrobić, należy dodać do siebie wszystkie cyfry z roku urodzenia, a liczbę, którą otrzymamy, również należy zsumować. Przykładowo, jeśli urodziliśmy się w 1979 roku, powinniśmy dodać do siebie poszczególne cyfry i otrzymać liczbą 26. Po zsumowaniu tych cyfr otrzymamy 8 - liczbę, która będzie nam sprzyjać.

Numerologia mieszkania i jej znaczenie

Numerologia - która liczba oznacza bogactwo?

Okazuje się, że cyfrą, która ma przynieść - nie tylko naszym dzieciom - dobrą wróżbę, jest właśnie 8. Osoby, które mają w swoim roku urodzenia ósemkę, mogą liczyć na przypływ gotówki. I to dość znaczny! To oznacza, że mogą być spokojni, ponieważ finansowo będą zabezpieczeni.

Jeśli sam również masz ósemkę w dacie urodzenia, to nadchodzące miesiące mogą być dla ciebie dobrym czasem na planowanie nowych inwestycji, zakupu mieszkania czy domu, albo dalekich podróży. To też dobry czas na rozwój zawodowy i zmianę pracy, być może na taką, która zapewni ci dużo lepsze zarobki.

Jeśli więc zastanawiasz się, czy zacząć szukać nowego zajęcia, a może marzysz o zakupie większego mieszkania lub przeprowadzce w inny region kraju, sprawdź najpierw, czy w twoim roku urodzenia występuje 8. Jeśli tak jest, nie musisz obawiać się, że twoje plany spełzną na niczym.

Czy numerologia działa?

Oczywiście warto pamiętać, że numerologia nie jest uznawana za dziedzinę wiedzy, traktuje się ją raczej jako pseudonaukę. Pomimo tego wiara w dobrą wróżbę może przynieść szereg pozytywnych skutków, zachęcić nas do działania i przekonać, że nasze poczynania zakończą się sukcesem.

Czytaj: Czym jest horoskop numeryczny i jak wyliczyć swoją liczbę?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza