Lara Gessler z noworodkiem w domu, mąż w hotelu odpoczywa po narodzinach. "Potrzebowałem się wyciszyć"

2022-09-27 11:05

Lara Gessler i Piotr Szeląg 2 tygodnie temu powitali na świecie swoje drugie dziecko – synka Bernarda. Tydzień po narodzinach maluszka jego tata pochwalił się na Instagramie swoim samotnym pobytem w jednym z warszawskich hoteli. Jednocześnie publicznie podziękował swojej żonie w połogu oraz teściowej – Magdzie Gessler za to, że rozumieją jego potrzeby.

Mąż Lary Gessler odpoczywa w hotelu po narodzinach syna. Potrzebowałem się chwilę wyciszyć
Autor: Instagram/@lara_gessler, @piotr.szelag Mąż Lary Gessler odpoczywa w hotelu po narodzinach syna. "Potrzebowałem się chwilę wyciszyć"

W połowie września Lara Gessler i Piotr Szeląg powitali na świecie synka Bernarda. Restauratorka opublikowała wówczas intymny kadr z porodu, na którym widzimy ją z noworodkiem w ramionach i całującym ją mężem. Tydzień później wrzuciła kolejne zdjęcie i napisała kilka słów o nowo narodzonym synku oraz opisała, jak na braciszka zareagowała jego 2-letnia siostrzyczka Nena. „Mały jest cudowny, i jak na razie bardzo cichutki, a Nena zareagowała na niego wspaniale” – pisała wówczas.

Dumny tata jeszcze nie uczcił narodzin Bernarda wpisem w social mediach, ale pod koniec minionego tygodnia poruszył na swoim profilu instagramowym ważny temat związany z narodzinami dziecka. Wrzucił relację ze swojego samotnego pobytu w hotelu i w rozmowie z mediami przyznał, że oczekiwanie na narodziny syna oraz sam poród były dużym dla niego wyzwaniem, dlatego potrzebował pobyć chwilę sam ze sobą.

Poradnik Zdrowie - Depresja pierwsze objawy

Odpoczynek w hotelu po narodzinach syna

W swojej relacji Piotr Szeląg udostępnił kilka zdjęć, na których widać m.in. ujęcia luksusowego samochodu, selfie w hotelowej windzie i śniadanie hotelowe.

Mąż Lary Gessler odpoczywa w hotelu po narodzinach syna
Autor: Instagram/@piotr.szelag Mąż Lary Gessler odpoczywa w hotelu po narodzinach syna

Na ostatnim zaś slajdzie wrzucił nagranie z widokiem na stolicę z okna, na którym umieścił specjalne podziękowania dla żony i teściowej.

„Chwilowo robię przerwę w byciu sam ze sobą i wracam stęskniony do Lary i dzieci. Dziękuję @lara_gessler, że rozumiesz moje potrzeby i mnie wspierasz. Dziękuję @magdagessler_official, że pomagasz mi tam, gdzie potrzebuję - bez zbędnych pytań” – napisał.

Przeczytaj: "Wstydziłem się, że nie czuję miłości". Ten młody tata cierpi na depresję poporodową i nie boi się o tym mówić

„Potrzebowałem się chwilę wyciszyć”

Zachowanie Piotra Szeląga wzbudziło w sieci spore kontrowersje. O komentarz w tej sprawie zwrócił się do samego zainteresowanego serwis Pudelek.

„Potrzebowałem chwili, aby dać odpocząć głowie i ciału. Wiele miesięcy czekałem na Bernarda i jak opadła adrenalina - potrzebowałem się chwilę wyciszyć. Pozdrawiam Was wszystkich i ściskam mocno” - wyjaśnił Piotr Szeląg w rozmowie z Pudelkiem.

Przeczytaj: Męska depresja poporodowa dotyka nawet 25 proc. młodych ojców - jak pomóc partnerowi?