Nagi instynkt Rihanny... Ubrana tylko w NUDE!

2014-08-06 15:23

Nude, czyli nagość - są takie sytuacje, że ubrani tylko w nią czujemy się najlepiej... swobodnie, w pełni naturalnie, niezwykle sensualnie i zmysłowo. Te chwile możemy dodatkowo celebrować, otulając ciało i zmysły niby przezroczystym, a jednak obłędnie seksownym zapachem nude od Rihanny!  

Kosmetyki
Autor: mjakmama24.pl Nowy zapach Rihanny jest bardzo zmysłowy i kobiecy.

„Zapach Nude jest subtelnie zmysłowy, jest także odważny – to zapach, poza którym nie będziesz chciała mieć na sobie nic innego. Nigdy nie mam go dość” – Rihanna.

To najnowszy i najbardziej popularny zapach Rihanny. Jest prawdziwym bestsellerem! Może właśnie dlatego, że odkrywa bardziej intymną, zmysłową naturę piosenkarki. Tworzy aurę kuszącej intymności, w której każdy czuje się dobrze. Nude niczym muzyka barbadoskiej piękności doskonale odzwierciedla delikatną stronę jej charakteru, dając fanom niepowtarzalną możliwość kontaktu z jej prawdziwą naturą.

Opakowanie zapachu Nude by Rihanna inspirowane jest butami na wysokim obcasie – w nich, tak samo jak zapachu Nude, czujemy się jeszcze bardziej seksownie i atrakcyjnie. Kobiecy kształt flakonu - szpilki, opleciony jest matową, cielistą wstążką. Kolor zapachu jest zaś przeźroczysty, nawiązując w ten sposób do tematu zmysłowej nagości.

To wyrafinowana i bardzo kobieca kompozycja zapachowa, którą otwierają owocowe nuty nektaru z guawy, nektarynki i gruszki. W sercu uwodzą akordy kwiatowe: płatki jaśminu, kwiat pomarańczy i jaśmin. Seksowną bazę tworzą zaś drzewo sandałowe, piżmo i waniliowa orchidea.

NUDE EAU DE PARFUM
100 ML/194,00 ZŁ, 50 ML/161,00 ZŁ, 30 ML/ 115, 00 ZŁ.