Nie uwierzysz, że one są już babciami! Zobacz gwiazdy, które mają już wnuki

2021-01-20 13:53

One wcale nie wyglądają na babcie! Te gwiazdy nie mają nic wspólnego ze stereotypowym wizerunkiem babci. Są aktywne, pracują, a przede wszystkim świetnie wyglądają! Nie uwierzysz, że są już babciami.

Sławne babcie
Autor: Redakcja

Dziś słowo "babcia" nie kojarzy się już z siwą staruszką, siedzącą na fotelu i dziergającą na drutach skarpety. Współczesne babcie są aktywne zawodowo, wysportowane, atrakcyjne. Dbają o siebie, rozwijają się, zwiedzają świąt. Czynnie uczestniczą w życiu wnucząt, wpajając im postawy, które warto naśladować w życiu. Zobaczcie, jakie znane gwiazdy są już babciami!

1. Agata Młynarska

Agata Młynarska
Autor: Agata Młynarska/Instagram

Agata Młynarska ma 55 lat i wygląda świetnie. Pomyślelibyście, że jest już babcią? Prezenterka ma pięcioro wnucząt: to dwie córki jednego z jej synów (Młynarska ma dwóch biologicznych synów i dwie adoptowane córki) oraz córeczka jej adoptowanej córki Sylwii. Również druga z dziewcząt, Alicja, jest już mamą (ma dwójkę dzieci), ale niewiele wiadomo na jej temat. Agata Młynarska bardzo się cieszy z tego, że jest babcią i stara się spędzać z wnuczkami jak najwięcej czasu.

2. Beata Kozidrak

Beata Kozidrak
Autor: Beata Kozidrak/Instagram

Beata Kozidrak w tym roku skończy 60 lat. Patrząc na nią na scenie, nikt nie dałby jej więcej niż 40! Wokalistka jest wulkanem energii. Gwiazda ma dwoje wnucząt: Sebastiana i Zosię. Uwielbia spędzać z nimi czas i jak twierdzi, chętnie zrzuca sceniczne szpilki, by wybrać się z wnukami na spacer czy pobawić w domowym zaciszu. 

3. Krystyna Janda

Krystyna Janda
Autor: Krystyna Janda/Instagram

Krystyna Janda ma 68 lat. Jest wybitną polską aktorką, dyrektorem Teatru Polonia. I jest już potrójną babcią! Maria Seweryn, córka Krystyny Jandy i Andrzeja Seweryna, ma troje dzieci: Lenę, Jadwigę i Aarona. 

4. Małgorzata Tusk

Małgorzata Tusk
Autor: Katarzyna Tusk Make Life Easier/Instagram|_materialy_prasowe

Małgorzata Tusk w tym roku skończy 64 lat. Małgorzata i Donald Tusk doczekali się trojga wnucząt. Ich syn Michał Tusk i jego żona Anna Lew-Tusk mają dwóch synów: Mikołaja oraz Mateusza, natomiast córka Katarzyna i jej mąż Stanisław Cudny są rodzicami dziewczynki.

5. Mariola Bojarska-Ferenc

Mariola Bojarska-Ferenc
Autor: Mariola Bojarska-Ferenc/Instagram

Mariola Bojarska-Ferenc jest chyba najbardziej wysportowaną babcią w Polsce. 60-letnia trenerka fitness ma dwóch synów, a jeden z nich ma już swoje dziecko. Gwiazda czynnie uczestniczy w życiu wnuka, ale przyznaje, że już nie udziela synowi i synowej rad. Uważa, że młodzi rodzice najwięcej uczą się na własnych błędach.

Czytaj także: Babcia jako niania. Jak dbać o relacje, gdy babcia opiekuje się naszym dzieckiem?