Nie uwierzysz, że one są już babciami! Zobacz gwiazdy, które mają już wnuki

2021-01-20 13:53

One wcale nie wyglądają na babcie! Te gwiazdy nie mają nic wspólnego ze stereotypowym wizerunkiem babci. Są aktywne, pracują, a przede wszystkim świetnie wyglądają! Nie uwierzysz, że są już babciami.

Sławne babcie
Autor: Redakcja

Dziś słowo "babcia" nie kojarzy się już z siwą staruszką, siedzącą na fotelu i dziergającą na drutach skarpety. Współczesne babcie są aktywne zawodowo, wysportowane, atrakcyjne. Dbają o siebie, rozwijają się, zwiedzają świąt. Czynnie uczestniczą w życiu wnucząt, wpajając im postawy, które warto naśladować w życiu. Zobaczcie, jakie znane gwiazdy są już babciami!

1. Agata Młynarska

Agata Młynarska
Autor: Agata Młynarska/Instagram

Agata Młynarska ma 55 lat i wygląda świetnie. Pomyślelibyście, że jest już babcią? Prezenterka ma pięcioro wnucząt: to dwie córki jednego z jej synów (Młynarska ma dwóch biologicznych synów i dwie adoptowane córki) oraz córeczka jej adoptowanej córki Sylwii. Również druga z dziewcząt, Alicja, jest już mamą (ma dwójkę dzieci), ale niewiele wiadomo na jej temat. Agata Młynarska bardzo się cieszy z tego, że jest babcią i stara się spędzać z wnuczkami jak najwięcej czasu.

2. Beata Kozidrak

Beata Kozidrak
Autor: Beata Kozidrak/Instagram

Beata Kozidrak w tym roku skończy 60 lat. Patrząc na nią na scenie, nikt nie dałby jej więcej niż 40! Wokalistka jest wulkanem energii. Gwiazda ma dwoje wnucząt: Sebastiana i Zosię. Uwielbia spędzać z nimi czas i jak twierdzi, chętnie zrzuca sceniczne szpilki, by wybrać się z wnukami na spacer czy pobawić w domowym zaciszu. 

3. Krystyna Janda

Krystyna Janda
Autor: Krystyna Janda/Instagram

Krystyna Janda ma 68 lat. Jest wybitną polską aktorką, dyrektorem Teatru Polonia. I jest już potrójną babcią! Maria Seweryn, córka Krystyny Jandy i Andrzeja Seweryna, ma troje dzieci: Lenę, Jadwigę i Aarona. 

4. Małgorzata Tusk

Małgorzata Tusk
Autor: Katarzyna Tusk Make Life Easier/Instagram|_materialy_prasowe

Małgorzata Tusk w tym roku skończy 64 lat. Małgorzata i Donald Tusk doczekali się trojga wnucząt. Ich syn Michał Tusk i jego żona Anna Lew-Tusk mają dwóch synów: Mikołaja oraz Mateusza, natomiast córka Katarzyna i jej mąż Stanisław Cudny są rodzicami dziewczynki.

5. Mariola Bojarska-Ferenc

Mariola Bojarska-Ferenc
Autor: Mariola Bojarska-Ferenc/Instagram

Mariola Bojarska-Ferenc jest chyba najbardziej wysportowaną babcią w Polsce. 60-letnia trenerka fitness ma dwóch synów, a jeden z nich ma już swoje dziecko. Gwiazda czynnie uczestniczy w życiu wnuka, ale przyznaje, że już nie udziela synowi i synowej rad. Uważa, że młodzi rodzice najwięcej uczą się na własnych błędach.

Czytaj także: Babcia jako niania. Jak dbać o relacje, gdy babcia opiekuje się naszym dzieckiem?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza