Niezwykła pasja mamy trójki chłopców - robi zdjęcia, które przedstawiają ich senne marzenia [FILM]

2014-09-18 15:58

Queenie Liao jest niezwykle kreatywną mamą. Realizuje swoją pasję, którą jest fotografia, aranżując sesje zdjęciowe z udziałem swoich dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że tłem do zdjęć śpiących synków są ich senne marzenia!

Niezwykła pasja mamy trójki chłopców - robi zdjęcia, które przedstawiają ich senne marzenia [FILM]
Autor: x-news Mam trójki chłopców na zdjęciach przedstawia przygody swoich dzieci, które przeżywają podczas snu i które zostały zaczerpnięte z popularnych bajek dla najmłodszych

Kto powiedział, że mama trójki dzieci (a nawet jednego dziecka!) nie może mieć czasu na realizację swoich pasji? Queenie Liao udowadnia, że jest wręcz przeciwnie, bo sama znalazła czas na swoje hobby, którym jest fotografia.

Mamo, bądź AKTYWNA. Jak gwiazdy ŁĄCZĄ macierzyństwo z pracą i swoimi pasjami? >>

Mama tworzy bajkowe zdjęcia z udziałem dzieci

Mama trójki chłopców na zdjęciach przedstawia przygody swoich dzieci, które przeżywają podczas snu i które zostały zaczerpnięte z popularnych bajek dla najmłodszych. Tła do zdjęć tworzy ze wszystkiego, co ma w domu - z ręczników, ściereczek, książek, pluszaków.

Niedawno Queenie Liao wydała album "Wengenn w Krainie Czarów", który zawiera ponad 100 niezwykłych zdjęć. Obecnie robi też zdjęcia innym dzieciom w podobnych sceneriach. Z pewnością jej pomysł zainspiruje innych rodziców, bo to świetny pomysł na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem!

DZIECI, które dzielą PASJE swoich rodziców >>

Agencja TVN/x-news