Ola Żebrowska pokazała zaokrąglony brzuszek. "Piąty trymestr"

2024-02-02 11:30

Ola Żebrowska znowu zaskoczyła obserwatorów. Żona Michała Żebrowskiego opublikowała w mediach społecznościowych krótki filmik, w którym główną rolę gra jej zaokrąglony brzuch. Z jego opisu mogłoby wynikać, że influencerka znów spodziewa się dziecka. Czy rzeczywiście piąta pociecha pary jest w drodze?

Ola Żebrowska pokazała zaokrąglony brzuszek. Piąty trymestr
Autor: Instagra/@olazebrowska Ola Żebrowska pokazała zaokrąglony brzuszek. "Piąty trymestr"

Ola Żebrowska, to jedna z ulubionych znanych mam w naszym kraju. Polki ją uwielbiają za jej ogromny dystans do siebie i macierzyństwa. Jej poczucie humoru potrafi podnieść na duchu nawet najbardziej zmęczone opieką nad dziećmi mamy. Ostatnio w swoich InstaStorys, żona znanego aktora znów skutecznie rozbawiła fanki. Wystarczyło jedno ujęcie.

Radosław Majdan o radach dotyczących wychowania jego syna

Ola Żebrowska pokazała wyraźnie zaokrąglony brzuszek

Ola i Michał Żebrowscy od lat bawią fanów swoim dystansem. Rodzice czwórki pociech 13-letniego Franciszka, 10-letniego Henryka, trzyletniego Feliksa i córki Łucji, która pod koniec lipca skończy dwa lata, co rusz pokazują prawdziwe oblicze rodzinnego życia, bez lukrowania i upiększania rzeczywistości. Oboje nie ukrywali nigdy, że pragną dużej rodziny, co sukcesywnie realizowali. Gdy na świat przyszła ich córeczka, większość obserwatorów założyła, że to już ostatnie dziecko w ich rodzinie. Tymczasem ostatni filmik, na którym żona aktora pokazuje się z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem, zasiał ziarenko niepewności.

W środę późnym wieczorem ku zaskoczeniu swoich fanek Ola wrzuciła nagranie, na którym prezentuje swój zaokrąglony brzuszek. Opatrzyła je następującym opisem:

„5. trymestr. Ciąża ma 3 trymestry. 4. to połóg, 5. to spożywcza. Z mojego doświadczenia 3. i 5. najbardziej się dłużą”.

Ola Żebrowska pokazała zaokrąglony brzuszek. Piąty trymestr
Autor: Instagram @olazebrowska Ola Żebrowska pokazała zaokrąglony brzuszek. "Piąty trymestr"

Żartobliwy opis rozwiał wszelkie wątpliwości. A dokładnie okazało się, że influencerka zjadła obfitą kolację, w wyniku czego jej brzuch nabrał pełniejszych rozmiarów. Cała Ola!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza