Wyjątkowy weekend w Julinku, więc nie może cię zabraknąć! Artyści zaprezentują swój kunszt sztyki cyrkowej

2022-09-27 14:21

Kolejny weekend tematyczny w Julinku coraz bliżej! Tym razem minie pod znakiem emocji cyrkowych! Najważniejszym punktem programu będzie wyjątkowe przedstawienie zatytułowane „W kapeluszu”. Emocji z pewnością nie zabraknie!

Ostatni weekend w Julinku, więc nie może cię zabraknąć!
Autor: materiały prasowe Ostatni weekend w Julinku, wiec nie może cię zabraknąć! Artyści zaprezentują swój kunszt sztyki cyrkowej

Wirtuozeria, humor i rytm – to trzy słowa, które najlepiej opisują zbliżający się występ w Julinek Parku. Będzie to jedyne takie przedstawienie, które połączy technikę żonglowania kapeluszami typu „bowler” oraz muzyką swingową.

W roli głównej wystąpią Fabian i Aleksandra, tworzący Duo „The Essence”. Bohaterowie weekendu wykonają wiele niezwykle trudnych elementów – zaczynając od jednego, a kończąc na nawet ośmiu kapeluszach.

Oprócz wrażeń cyrkowych, w najbliższy weekend nie zabraknie innych fantastycznych atrakcji!

HARMONOGRAM 1-2 PAŹDZIERNIKA

  • 12:00 – Przedstawienie pt. „W kapeluszu” – Duo „The Essence” – DUŻA ARENA
  • 13:00 – Warsztaty kreatywne – MAŁA SCENA
  • 14:00 – Przedstawienie pt. „W kapeluszu” – Duo „The Essence” – DUŻA ARENA
  • 15:00 – Warsztaty sportowe – MAŁA SCENA
  • 16:00 – Przedstawienie pt. „W kapeluszu” – Duo „The Essence” – DUŻA ARENA
Julinek
Autor: materiały prasowe

Moc atrakcji w Jullinku

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

W parku działa również:

  • Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury
  • Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos
  • Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla
  • Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!

Julinek Park to miejsce oferujące jakościową rozrywkę dla całej rodziny położone w Lesznie, ok. 30 km od Warszawy. Park zlokalizowany jest na terenie dawnej bazy cyrkowej na obszarze prawie 30 ha. Znajduje się tam szereg atrakcji dla gości w każdym wieku, m.in. największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa czy ekologiczny plac zabaw.

Do dyspozycji gości jest także wypożyczalnia rowerów i nowoczesnego sprzętu sportowego, strefa restauracji i punktów gastronomicznych oraz obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi. W czerwcu 2022 roku oferta parku została rozszerzona o nowoczesny park wodny pod gołym niebem.

Julinek Park to także miejsce występów cyrkowych i teatralnych znanych artystów z telewizyjnych talent-show, cyrkowców, akrobatów i aktorów. Więcej informacji: https://www.julinek.com.pl/

Poseł Gawkowski z dziećmi w Julinku