Park Rozrywki w Julinku kończy 5 lat!

2019-05-15 14:15

Taki jubileusz nie zdarza się co dzień, dlatego postanowiliśmy go uczcić w sposób wyjątkowy. 19 maja 2019 odbędzie się koncert jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek - CLEO!

Urodziny Julinka
Autor: materiały prasowe

Oprócz występu naszej pięknej Słowianki będzie można zobaczyć pokaz umiejętności uczniów Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku oraz spektakl "Bajkowe Podróże" przygotowany przez aktorów Teatru Prima.

Jak na urodziny przystało, będzie również wielki tort urodzinowy!

Stałym elementem będą oczywiście nasze wesołe animacje, zabawa w Krainie Dmuchańcy, na polu do Mini Golfa, placu zabaw z wielką poduszką czy w Parku Linowym.

Musicie tu być z nami! To będzie coś naprawdę wyjątkowego!

Ile kosztują bilety?

5 zł - młodzież i dorośli (16+)
48 zł - dzieci (4-15 lat) - w cenie biletu wstępu: przedstawienia teatralne i pokaz cyrkowy w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej, nieograniczona zabawa w Krainie Dmuchańców, minigolf, żyroskop, wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, plac zabaw, samochodziki na pedały, program animacyjny oraz 1 trasa parku linowego dostosowana do wieku dziecka.

Dzieci do lat 3 - wstęp wolny

Bilety do kupienia na miejscu.

Link do wydarzenia na Facebooku

Park Rozrywki Julinek znajduje się w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego – zaledwie 30 km od Warszawy. To miejsce jedyne w swoim rodzaju nie tylko na mapie Mazowsza i Polski, ale także w skali całego świata. Umiejscowiony na terenie dawnej Bazy Cyrkowej, pielęgnuje cyrkowe tradycje i promuje kulturę teatru. Oferuje więc połączenie wypoczynku w naturze i beztroskiej zabawy dla całej rodziny z kulturą i edukacją. Do dyspozycji Gości Parku jest Kraina Dmuchańców, nowoczesny Park Linowy, pole do Mini Golfa, pfofesjonalne animacje oraz weekendowe przedstawienia cyrkowe i teatralne. Na miejscu dostępny jest duży parking, hotel, dwie restauracje oraz duża strefa eventowa.

Julinek

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza