Park Wodny w Julinek Park już otwarty! Zapraszamy na letnie szaleństwa w wodzie

2022-06-28 12:38

Gotowi na to, żeby zanurzyć się w głębię oceanu podczas wyjątkowego powietrznego występu? Już w najbliższy weekend w Julinku, oprócz emocji artystycznych, nie zabraknie innych atrakcji, na czele ze świeżo otwartym Parkiem Wodnym!

park wodny
Autor: materiały prasowe Julinek Park

Prawdziwa cyrkowa magia, czyli kolejny weekend wrażeń w Julinek Park

Dajcie się porwać w wir dynamicznego pokazu na kole, odetchnijcie wśród falujących błękitnych szarf oraz zachwyćcie się niezwykłym tańcem w sieci! Bogactwo, tajemnica i potęga oceanu to temat przewodni wyjątkowego show, które już w najbliższy weekend zostanie zaprezentowane w Julinek Parku przez Aerial Dance Studio.

Aerial Dance Studio istnieje od 2009 roku. Szkoła prowadzona jest przez Magdalenę Sztencel – półfinalistkę IV edycji programu Mam Talent!

W spektaklu, który zaprezentowany zostanie w Julinku, udział wezmą: Magdalena Sztencel, Agnieszka Żukowska, Karolina Midura oraz Hanna Midura.

@AerialDanceStudio @karmidka @TaniecwPowietrzu

Harmonogram na weekend 2-3 LIPCA

  • 12:00 – Taniec w powietrzu – MAŁA SCENA
  • 14:00 – „Głębia oceanu” – AERIAL DANCE STUDIO – DUŻA ARENA
  • 14:30 – Warsztaty plastyczne – MAŁA SCENA
  • 16:00 – „Głębia oceanu” – AERIAL DANCE STUDIO – DUŻA ARENA
  • 13:30 – Warsztaty plastyczne – MAŁA SCENA
  • 17:30 – „Głębia oceanu” – AERIAL DANCE STUDIO – DUŻA ARENA
harmonogram 2-3 lipca
Autor: materiały prasowe

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

Park Wodny już otwarty 

Zupełną nowością w Julinku jest wyjątkowy Park Wodny, gdzie do dyspozycji turystów z całej Polski oddane zostały takie atrakcje jak m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych.

Park Wodny w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajdzie się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością.

Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnie, kolorowe drinki, które bez wątpienia umilą dobrą zabawę blisko natury.

W parku działa również:

  • Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury
  • Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos
  • Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla
  • Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza