Park Wodny w Julinek Park już otwarty! Zapraszamy na letnie szaleństwa w wodzie

2022-06-28 12:38

Gotowi na to, żeby zanurzyć się w głębię oceanu podczas wyjątkowego powietrznego występu? Już w najbliższy weekend w Julinku, oprócz emocji artystycznych, nie zabraknie innych atrakcji, na czele ze świeżo otwartym Parkiem Wodnym!

park wodny
Autor: materiały prasowe Julinek Park

Prawdziwa cyrkowa magia, czyli kolejny weekend wrażeń w Julinek Park

Dajcie się porwać w wir dynamicznego pokazu na kole, odetchnijcie wśród falujących błękitnych szarf oraz zachwyćcie się niezwykłym tańcem w sieci! Bogactwo, tajemnica i potęga oceanu to temat przewodni wyjątkowego show, które już w najbliższy weekend zostanie zaprezentowane w Julinek Parku przez Aerial Dance Studio.

Aerial Dance Studio istnieje od 2009 roku. Szkoła prowadzona jest przez Magdalenę Sztencel – półfinalistkę IV edycji programu Mam Talent!

W spektaklu, który zaprezentowany zostanie w Julinku, udział wezmą: Magdalena Sztencel, Agnieszka Żukowska, Karolina Midura oraz Hanna Midura.

@AerialDanceStudio @karmidka @TaniecwPowietrzu

Harmonogram na weekend 2-3 LIPCA

  • 12:00 – Taniec w powietrzu – MAŁA SCENA
  • 14:00 – „Głębia oceanu” – AERIAL DANCE STUDIO – DUŻA ARENA
  • 14:30 – Warsztaty plastyczne – MAŁA SCENA
  • 16:00 – „Głębia oceanu” – AERIAL DANCE STUDIO – DUŻA ARENA
  • 13:30 – Warsztaty plastyczne – MAŁA SCENA
  • 17:30 – „Głębia oceanu” – AERIAL DANCE STUDIO – DUŻA ARENA
harmonogram 2-3 lipca
Autor: materiały prasowe

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

Park Wodny już otwarty 

Zupełną nowością w Julinku jest wyjątkowy Park Wodny, gdzie do dyspozycji turystów z całej Polski oddane zostały takie atrakcje jak m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych.

Park Wodny w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajdzie się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością.

Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnie, kolorowe drinki, które bez wątpienia umilą dobrą zabawę blisko natury.

W parku działa również:

  • Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury
  • Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos
  • Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla
  • Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!