Partner Domańskiej porzucił ją miesiąc po porodzie. Musiał odpocząć

2023-07-12 10:25

Aleksandra Domańska udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym przyznała, jak dużym zaskoczeniem było dla niej macierzyństwo. Aktorka wyznała, że partner zostawił ją miesiąc po porodzie, bo potrzebował przestrzeni.

Aleksandra Domańska z synkiem Arielem
Autor: Aleksandra Domańska/Instagram Aleksandra Domańska miesiąc po porodzie rozstała się z ojcem dziecka

Aleksandra Domańska niedawno została mamą. Aktorka nie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi doświadczeniami z macierzyństwa i chroni prywatności dziecka. W wywiadzie udzielonym Justynie Nagłowskiej-Szyc przyznała jednak, że rola mamy była dla niej dużym wyzwaniem, a to, co wydarzyło się po porodzie, bardzo ją zaskoczyło.

Rozstanie w połogu

Aleksandra Domańska zszokowała szczerym wyznaniem, że nie pokochała dziecka od pierwszego momentu, gdy pojawiło się na świecie. Początkowo nie czuła do niego niczego i miała trudności, by nawiązać więź z maluchem. Wyznała, że podobnie czuł się jej partner, który również nie potrafił odnaleźć się w nowej sytuacji. Co więcej, odszedł od niej miesiąc po porodzie, bo potrzebował przerwy od rodzicielstwa. Natłok obowiązków i nowa rola w życiu go przytłoczyły.

Aktorka przyznała, że rozumie jego emocje i że jest mu wdzięczna za to, że zadbał o swoje potrzeby. Nie ukrywała także, że było jej samej bardzo ciężko. "To było rozstanie w połogu, to był niezwykły czas dla mnie" - wyznała. Para nie jest już razem, ale w dalszym ciągu razem mieszka i wspólnie wychowuje syna.

Miłość przyszła nagle

Aleksandra Domańska powiedziała również, że miłość do synka przyszła do niej z czasem. Stało się to nagle, w czasie jednego z codziennych zwykłych momentów pielęgnacji maluszka. Chłopczyk uśmiechnął się do niej i wtedy zalała ją fala radości i miłości. Zrozumiała, że już dawno temu pokochała swoje dziecko.

Czytaj: "Ludzie patrzą na nas wilkiem". Ciotka i wujek Kamila chcą opieki nad jego rodzeństwem

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza