PIERWSZE KROKI DZIECKA: córeczka Kim Kardashian uczy się chodzić!

2014-09-25 18:09 Kinga Molenda

Córeczka Kim Kardashian, North West, zaczyna stawiać swoje pierwsze kroki! Dziewczynka na razie nie odstępuje mamy na krok, ale widać, że już nieźle sobie radzi.

Córeczka Kim Kardashian i Kanye Westa, North West, uczy się chodzić! 15 czerwca dziewczynka skończyła już rok i teraz zaczyna stawiać swoje pierwsze kroki. Ostatnio cała rodzina była widziana razem podczas jednej z imprez i cały świat mógł podziwiać małą North West, która szła obok mamy i z całych sił trzymała ją za rękę.

Córka Kim Kardashian została modelką [FILM] >>

Na razie faktycznie dziewczynka nie odstępuje Kim Kardashian na krok, w końcu prawdopodobnie jeszcze nie czuje się zbyt pewnie, gdy sama zaczyna chodzić. Jednak z pewnością już niedługo będzie wręcz wyrywać się z objęć swojej mamy!

Uwagę zwraca też styl całej rodziny. Kim, Kanye i North mieli na sobie czarne i eleganckie ubrania. Nie da się ukryć, że rzadko można zobaczyć dziecko ubrane na czarno. Wygląda więc na to, że z North wyrośnie modnisia trendsetterka.

PIERWSZE KROKI DZIECKA: córeczka Kim Kardashian uczy się chodzić!
Autor: Instagram
kim kardashian
Autor: Archiwum Mjakmama
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE