Piknik warcabowy w Warszawie

2021-09-09 14:34
Rozgrywki warcabowe w plenerze
Autor: Materiały prasowe Rozgrywki warcabowe w plenerze

Już 12 września 2021 na warszawskich Bulwarach Wiślanych odbędzie się piknik warcabowy. To świetna okazja, by zmierzyć się z mistrzyniami gry w warcaby i poznać wszystkie tajniki gry.

Już w najbliższą niedzielę 12 września 2021 godz.  12.00 – 17.00 na Bulwarach Wiślanych przy scenie i pawilonie BELLA ITALIA odbędzie się piknik warcabowy prowadzony przez Polski Związek Warcabowy.

Zasady gry w warcaby, tajniki i strategie warcabowe wytłumaczą polscy czołowi warcabiści. Gośćmi specjalnymi na warcabowym ringu będą Natalia Sadowska – dwukrotna mistrzyni świata oraz Arleta Flisowska - zwyciężczyni Pucharu Świata 2019. Chętni będą mieli okazje zmierzyć się z obiema Paniami.

Gra w warcaby jest łatwa? Przekonaj się… Spróbuj swoich możliwości.

Mistrzynie czekają przy warcabnicach na Bulwarach już w najbliższą niedzielę 12 września. Dla fanów przygotowano konkursy z nagrodami i możliwość spotkania z polskimi Arcymistrzyniami turniejów warcabowych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza