Piotr Rubik otwiera MUZYCZNE PRZEDSZKOLE [FILM]

2014-06-18 17:57

Piotr Rubik lubi dzieci, a jeszcze bardziej lubi przekazywać im miłość do muzyki. Napisał już dla nich książkę z bajkami, a teraz postanowił, że otworzy muzyczne przedszkole. Gdzie i kiedy?

Przedszkole
Autor: TVP/x-news Piotr Rubik lubi dzieci, a jeszcze bardziej lubi przekazywać im miłość do muzyki. Napisał już dla nich książkę z bajkami, a teraz postanowił, że otworzy muzyczne przedszkole.

Piotr Rubik wychowuje swoje dzieci w kulturze muzycznej. Teraz postanowił poszerzyć grono odbiorców, podzielić się swoją wiedzą i talentem muzycznym z innymi... dziećmi. Z tego powodu 1 września otwiera w Warszawie muzyczne przedszkole.

Czytaj także: Piotr Rubik napisał książkę dla dzieci [KLIKNIJ!]

- Chcę, żeby to było takie miejsce, w którym dzieci nauczą się kochać muzykę - mówi Rubik. Jeśli muzyczne przedszkole będzie cieszyło się zainteresowaniem, kompozytor otworzy również szkołę. Już zarejestrował placówkę.

Z doniesień medialnych wynika, że najzdolniejsi podopieczni muzyka będą mieli szansę występować z nim na scenie. To ogromny plus, ponieważ dzięki temu w naturalny sposób nauczą się utrzymywania kontaktu z publicznością.

x-news