Rihanna urodziła i ukrywała to w tajemnicy! Znamy płeć dziecka

2022-05-19 21:16

Rihanna urodziła – na tę wiadomość czekały fanki piosenkarki na całym świecie. Co ciekawe, jak donosi amerykański portal TMZ, dziecko gwiazdy i jej partnera A$AP Rocky’ego przyszło na świat niemal tydzień temu. Dlaczego Rihanna trzymała ten fakt w tajemnicy?

Rihanna
Autor: Instagram/badgalriri

Ciążę Rihanny śledziły miliony fanów. Jej odważne ciążowe stylizacje trafiały na czołówki modowych pism i portali plotkarskich. Niejednokrotnie pisałyśmy o tym, jakie kontrowersje wzbudza eksponowanie przez piosenkarkę nagiego ciążowego brzucha na ulicach, w sesjach fotograficznych, a nawet na ściankach najważniejszych branżowych eventów.

Nic więc dziwnego, że na przyjście na świat dziecka celebrytów również oczekiwano z pewnym przejęciem. Ciekawość obserwatorów dodatkowo podsycał fakt, że para nie była widziana od 9 maja, kiedy to została przyłapana przez paparazzich w Santa Monica.

Ci, którzy podejrzewali, że za nagłym zniknięciem Rihanny i A$AP Rocky’ego może kryć się coś więcej, mieli rację. Amerykański portal TMZ dziś po południu podał, że Rihanna urodziła. „Mówcie do nas mamo i tato” – brzmi nagłówek okraszony zdjęciami pary.

Zobacz: Miał 6 miesięcy, gdy jego mama zrobiła mu pierwszy tatuaż. „Ludzie mówią, że wychowuję go na gangstera”

Rihanna urodziła już tydzień temu

Jak podaje serwis, Rihanna – wbrew oczekiwaniom niektórych – nie pochwaliła się narodzinami wyczekanego dziecka od razu, a odczekała… niemal tydzień. Według medialnych doniesień, maluch przyszedł na świat już 13 maja.

Dziennikarze ujawniają również, że Rihanna i A$AP Rocky powitali na świecie syna. Choć próżno szukać jakichkolwiek przecieków na temat imienia, jakie miałby nosić syn pary, jesteśmy pewni, że rodzice znajdą coś oryginalnego i nietuzinkowego.

Warto jednak podkreślić, że sami rodzice wciąż nie potwierdzili, że maluszek jest już na świecie. Można uznać to za typowe dla pary, która początkowo skrzętnie ukrywała swój związek, a później ciąże, o której oficjalnie poinformowała dopiero w styczniu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza