Ruszył pierwszy oficjalny sklep internetowy Ziaja

2020-05-07 9:05

Firma rozpoczęła sprzedaż niespodzianką- limitowaną serią zestawów BALTIC HOME SPA fit, które rozeszły się błyskawicznie. Pełna oferta kosmetyków ziaja, ziaja med oraz ziaja pro jest już dostępna na www.ziaja.com

Sklep internetowy ziaja
Autor: materiały prasowe

Ziaja to polska firma, która od ponad 30 lat zajmuje się produkcją farmaceutyków oraz kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i jamy ustnej. W portfolio marki znajduje się około 1 tys. produktów.

Ziaja została założona w 1989 roku przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziajów. Dziś ma w Polsce ponad 200 sklepów Ziaja dla Ciebie. Jej produkty są też dostępne w drogeriach i aptekach zagranicą.

Łącznie w 2018 roku na rynek trafiło ponad 130 milionów sztuk produktów firmy Ziaja. Firma również eksportuje swoje produkty do innych państw. Obecnie w Europie dystrybucja odbywa się do 30 krajów, są to m.in. Czechy, Austria, Finlandia, Dania.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza