Tak Rozenek i Majdan spędzają popołudnia, wszystko przez Henia. Nagranie zrozumie każdy rodzic

2022-08-30 13:07

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan podzielili się uroczym filmem, na którym pokazują, w jaki sposób spędzają ostatnio rodzinne popołudnia. Ich najmłodszy syn upodobał sobie szczególne miejsce do zabawy i uparcie każdego popołudnia spędza w nim dużo czasu. Rodzice śmieją się z tego i przyznają, że nie pozostało im nic innego, tylko towarzyszyć mu w tym.

Tak Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spędzają popołudnia. Wszystko przez Henia. Nagranie pary zrozumie każdy rodzic
Autor: Instagram/@r_majdan Tak Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spędzają popołudnia. Wszystko przez Henia. Nagranie pary zrozumie każdy rodzic

Małgorzata Rozenek w ostatnim czasie jest bardzo zapracowaną osobą. W poniedziałek 29 sierpnia zadebiutowała w roli gospodyni programu „Dzień Dobry TVN”, do czego niewątpliwie przygotowywała się od kilku tygodni. Stale angażuje się także w różne prywatne projekty oraz akcje społeczne jak np. wsparcie obywatelskiego projektu ustawy przywrócenia refundacji leczenia niepłodności metodą in vitro. Mimo wielu obowiązków nie zaniedbuje jednak swojej rodziny. Znana jest wręcz z perfekcyjnej organizacji czasu. Zaraz po swoim debiucie w śniadaniówce, szybko wróciła do obowiązków domowych. „Dziękuję za dziś. Teraz jedziemy spędzić wspólny czas z całym Majdanem” – żartowała prezenterka.

Przeczytaj: Rozenek ostro po lekturze podręcznika do HiT. „Uderza w dzieci poczęte metodą in vitro”

W InstaStorys pokazała, jak wyglądają ostatnio typowe popołudnia w ich domu. Wraz z mężem i najmłodszym synkiem prezenterka spędza je w samochodzie zaparkowanym pod domem…

Najczęstsze błędy wychowawcze, które popełniają rodzice

„To jest ostatnio nasz sposób na spędzanie popołudni”

„Po emocjonującym poranku, pora na powrót do normalnych domowych obowiązków – tymi słowami zaczęła swoje nagranie Małgorzata Rozenek.

W pół słowa żartobliwie przerwał jej mąż.

„Nie do końca domowych. Jesteśmy w samochodzie” – zauważył.

„ I to zaparkowanym pod domem” – uzupełniła prezenterka.

Dalej przyznała, że ostatnio właśnie tak spędzają razem popołudnia, ponieważ 2-letni Henio uwielbia bawić się samochodami w samochodzie.

„Z jakiegoś powodu Henryk uwielbia siedzieć popołudniem w samochodzie i my siedzimy razem z nim. Siedzimy już tutaj 40 minut ” - śmieje się na nagraniu.

Tak Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spędzają popołudnia. Wszystko przez Henia. Nagranie pary zrozumie każdy rodzic
Autor: instagram/@m_rozenek Tak Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spędzają popołudnia. Wszystko przez Henia. Nagranie pary zrozumie każdy rodzic

Henio ani myśli wrócić do domu

Tata chłopca śmieje się z całej sytuacji.

„Henryk bawi się świetnie. Samochody w samochodzie” – mówi.

„Przyciska jakieś przyciski, udaje, że kieruje kierownicą, ogólnie spędza miło czas” – dodaje jego mama.

Na pytanie taty „Synku idziemy do domku?”, chłopiec od razu odpowiada, że nie i dalej bawi się w najlepsze. Widać, że zabawa angażuje go na całego.

„Próbujemy go nakłonić do pójścia do domu od jakiegoś czasu, ale to się chyba nam dzisiaj nie uda” – kwituje na koniec Małgorzata Rozenek.

Fajnie, że rodzice podchodzą do tego z takim luzem i dobrze, że takie zabawy mają miejsce popołudniami, kiedy już nie gonią obowiązki zawodowe. W przeciwnym razie ta scenka z pewnością nie wyglądałaby tak zabawnie. Każdy jednak, kto miał lub ma na pokładzie 2- lub 3-latka, doskonale ją zrozumie. Dzieci w tym wieku to małe uparciuszki, które podejmują pierwsze próby decydowania o sobie. Często upierają się przy jakimś swoim rozwiązaniu i potrafią stanowczo mówić „nie”. Aby odwieść ich od powziętego zamiaru, trzeba mocno się natrudzić. Rodzicom Henia życzymy więc dużo wytrwałości i pomysłowości.

Przeczytaj także: Jak przetrwać bunt dwulatka? Rady dla zrezygnowanych rodziców