Targi Książki i Mediów VIVELO 2023, czyli pomysł na rodzinny weekend w Warszawie

2023-03-23 9:33

Bohaterowie ulubionych książek dziecięcych na wyciągnięcie ręki. Spotkania z autorami, warsztaty dla rodziców i opiekunów i mnóstwo atrakcji, również dla najmłodszych. Targi Książki i Mediów VIVELO 2023 to świetny pomysł na ciekawe spędzenie rodzinnego weekendu w Warszawie.

Targi Książki i Mediów VIVELO 2023 czyli pomysł na rodzinny weekend w Warszawie
Autor: materiały prasowe Targi Książki i Mediów VIVELO 2023 czyli pomysł na rodzinny weekend w Warszawie

Wydawnictwa i książki doskonale znane dzieciom oraz ich rodzicom, okazja by spotkać ulubionych bohaterów książek, czytanie na dywanie dla najmłodszych oraz warsztaty i prelekcje dla rodziców: to wszystko na Targach Książki i Mediów VIVELO 2023 w Warszawie.

Targi Książki w Warszawie maj 2023

Media Rodzina, Dwie Siostry, Natuli, Mamania czy CzuCzu to wydawnictwa, których opiekunom maluchów na pewno nie trzeba przedstawiać. W naszej strefie #MamaTataDziecko będziecie mogli powiększyć swoją bibliotekę zarówno o książeczki dla dzieci, jak i te, które mogą pomóc rodzicą poszerzyć swoją wiedzę na temat wychowania dziecka.

W tej strefie będzie bajkowo, kolorowo i twórczo. To tutaj odbędą się animacje dla najmłodszych i teatrzyki dla nieco starszych oraz warsztaty parentingowe dla opiekunów. W planach są między innymi: pokaz chustonoszenia, warsztaty logopedyczne, mindfulness dla rodziców i dzieci. Spotkamy tu też ulubionych bohaterów książek dla dzieci np. Kicię Kocię czy Harrego Pottera. Co ważne – cała przestrzeń zostanie przystosowana dla rodziców z maluchami. Powstaną w niej m.in. parking dla wózków oraz miejsce do karmienia i przewijania.

Największy stadion w kraju, 5 stref tematycznych, 8 tys. m2, 400 wystawców i setki twórców. Targi Książki i Mediów VIVELO to aż 4 dni spotkań wielbicieli książki tradycyjnej z fanami nowymi technologiami audio i video, które w dniach 18-21 maja odbędzie się na PGE Narodowym. Szykuje się wyjątkowe wydarzenie dla wielbicieli kultury i poszukiwaczy dobrej jakości rozrywki. A to wszystko pod hasłem #ŁączyNasKsiążka. Zaplanuj wyjątkowy weekend w Warszawie i kup bilet już teraz.

Szczegóły na targivivelo.pl

Targi Książki i Mediów VIVELO 2023 | KUP BILET