Te GWIAZDY są już DZIADKAMI. Zobacz, kto już ma WNUKI [FILM]

2014-08-20 16:59

Są sławni, bogaci i piękni, ale czas płynie dla nich tak samo jak dla zwykłych śmiertelników. Zobacz, które gwiazdy już mają... wnuki. Będziesz zaskoczony!

Dziadkowie
Autor: x-news Wiele hollywoodzkich gwiazd doczekało się wnuków już po 40. roku życia!

Gwiazdy Hollywood starzeją się dokładnie tak samo, jak zwykli śmiertelnicy. Tyle że z całych sił dbają, aby nikt tego po nich nie widział. Właśnie dlatego tak duży wstrząs wzbudza informacja, że któraś ze znanych osób została... babcią lub dziadkiem.

Które polskie gwiazdy mają wnuki? >>

Zobacz, które gwiazdy mają wnuki...

Jak się okazuje, wnuki ma już spora gromadka gwiazd Hollywood. Pierce Brosnan kojarzony z rolami amantów i agenta OO7, w wieku 44 lat został dziadkiem. Czy patrząc na niego, ktoś by się tego w ogóle domyślił?

Dziadkiem jest również Jim Carrey, znany m.in. z ról w "Masce" czy "Truman show". Aktor ma wnuczka, Jacksona. Do grona seniorów rodu dołączył również Kid Rock, były mąż Pameli Anderson. Został dziadkiem w wieku 43 lat!

Czy dziadkowie powinni zajmować się wnukami? >>

A które prawnuki!

Niektóre gwiazdy nie tylko doczekały wnuków, ale również... prawnuków! Kto ma prawnuki, a które gwiazdy zostały już babciami? Sprawdźcie, oglądając film:

Agencja TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza