Wojewódzki się wygadał. Zdradził płeć swojego pierwszego dziecka

2022-03-30 10:06

To rzeczywiście się dzieje. Piotruś Pan polskiego showbiznesu będzie ojcem. Kiedy w jednym z wywiadów, między wierszami, rzucił tę informację, wielu myślało, że to żarty. Teraz jednak wspomina o tym po raz kolejny - tym razem zdradzając płeć maluszka. Kogo na świecie przywita 58-letni gwiazdor?

Kuba Wojewódzki
Autor: Instagram/ @kuba_wojewodzki_official Kuba Wojewódzki będzie tatą. Znamy płeć dziecka

Wesołą nowinę, dziennikarz wyznał 5 marca, podczas rozmowy w studiu "Dzień Dobry TVN". Prowadząca, Anna Kalczyńska, miała wrażenie, że się przesłyszała, gdy Wojewódzki, wieczny chłopiec polskiego showbiznesu, w jednej wypowiedzi wtrącił, że będzie ojcem:

(...) Moja dziewczyna, uwaga, aktualnie jest w ciąży, (...) 

Prezenterka zaczęła więc dopytywać:

Przepraszam bardzo, czyli zostaniesz ojcem?! Naprawdę?

Na co celebryta skomentował:

Ale nie w tym programie, tylko w realu. Obiecałem jej, że powiem to w programie, który jest najbardziej plotkarski.

Teraz showman, kontynuuje temat w wywiadzie z Michałem Żebrowskim, zdradzając płeć swojego dziecka.

Zobacz też: Czy jesteś gotów do nowej roli? Test dla przyszłych tatusiów

W prowadzonym przez Wojewódzkiego podcaście, panowie rozmawiali o rodzicielstwie. W pewnym momencie aktor podpuścił dziennikarza, który chętnie podjął rozmowę o płci dzieci, jako, że partnerki obydwu są w ciąży. Wojewódzki rzucił:

Przecież to wiadome, że Michał płodzi synów, a ja córki.

Szczęśliwemu tatusiowi, który już raz przyznał, że "czekał na to 60 lat" i jego partnerce, gratulujemy. Wciąż nie wiadomo, kto jest matką dziecka Kuby Wojewódzkiego. Pytany o to w swoich mediach społecznościowych odpowiada, jednoznacznie sugerując, że tego nie zdradzi:

Te czasy minęły bezpowrotnie. 

Być może właśnie takie podejście wróży szczęście rodzinie, którą zakłada gwiazdor. Nie on jedyny, zostanie ojcem późno. W polskich showbiznesie daleko mu do rekordzistów, takich jak Apoloniusz Tajner, który został ojcem w wieku 65 lat, Karol Strasburger - 72 lat, czy Marek Kondrat - 68 lat. 

Dowiedz się: Najstarsi ojcowie show-biznesu! Sprawdź, kto został ojcem w późnym wieku

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza