Tych 2 rzeczy Sandra Kubicka nie ujawni przed porodem. "Nie chcę paparazzi pod szpitalem"

2023-12-31 12:52

Sandra Kubicka i Aleksander Baron zaskoczyli wszystkich wyznaniem o tym, że niedługo na świat przyjdzie ich synek. Modelka jest już w dość zaawansowanej ciąży i jak teraz przyznała, dużo nerwów kosztowało ją ukrywanie swojego stanu przed światem. Zrobiła to, by jak najdłużej cieszyć się upragnioną ciążą bez blasku fleszy. Zdradziła także, że będzie z całych sił chroniła prywatność swojego dziecka i w związku z tym nie odpowie na dwa pytania, które najczęściej zadają jej obserwatorzy.

Tych 2 rzeczy Sandra Kubicka nie ujawni przed porodem. Nie chcę paparazzi pod szpitalem
Autor: MARCIN WZIONTEK/ SUPER EXPRESS Tych 2 rzeczy Sandra Kubicka nie ujawni przed porodem. "Nie chcę paparazzi pod szpitalem"

Informacja o tym, że modelka i muzyk spodziewają się wspólnego potomka mile zaskoczyła wszystkich fanów pary w drugi dzień świat Bożego Narodzenia. „Moje największe marzenie właśnie się spełnia”- napisała wzruszona modelka na swoim instagramowym koncie. Co ciekawe zaledwie kilka dni wcześniej para pochwaliła się filmikiem ze swoich zaręczyn. Tak wiele zmian w tak krótkim czasie, wzbudziło ogromne zainteresowanie fanów, którzy zaczęli zasypywać modelkę mnóstwem pytań.

Sandra Kubicka u Jaruzelskiej o związku z BARONEM: "bałam się ZAKOCHAĆ"

Na te pytania Sandra Kubicka nie odpowie przed porodem

Modelka odniosła się do nich w swoim ostatnim InstaStorys. Wyznała w nim, że nie może odpowiedzieć na wszystkie pytania, które padają. Szczególnie dwa z nich są dla niej tematem tabu przed porodem.

„Kochani dostaję bardzo dużo zapytań w którym tygodniu jestem. Wiecie, że ja tu chętnie odpowiadam na Wasze pytania i pomogę, jak tylko mogę, ale są 2 pytania na jakie nie chcę odpowiadać i proszę o uszanowanie tej decyzji” – napisała.

„Nie powiem, jakie wybraliśmy imię i nie chcę mówić, w którym tygodniu jestem, bo niektórzy ludzie są bezczelni i beznadziejni… Nie chcę paparazzi pod szpitalem czekających, aż wyjdę z porodówki, ani robiących zdjęć, jak wychodzę ze szpitala. Chcę ten moment przeżyć w spokoju. Już doświadczyłam wystarczająco dużo stresów ukrywając ciążę. Jak urodzę to się dowiecie w odpowiednim czasie” – dodała.

Sandra Kubicka: „Twarzy dziecka też nie chcę pokazywać”

W dalszych słowach modelka odniosła się do kwestii pokazywania wizerunku dziecka w mediach. Wyznała, że nie zamierza tego robić z wielu powodów.

„Obydwoje doświadczyliśmy, jak różny może być show biznes i często szkodzi w życiu prywatnym. Może nasz syn dorośnie i nie będzie chciał mieć nic wspólnego z tym światem. Może będzie chciał być szanowanym prawnikiem albo naukowcem. Myślę, że wtedy zdjęcia na portalach plotkarskich mu nie pomogą, a przeszkodzą. Niech sam dorośnie i zdecyduje, czy chce się pokazywać w internecie. Kim chce być i czym się zajmować. Nie będziemy tej decyzji podejmować za niego, ani mu narzucać, w którym kierunku ma iść” – podkreśliła.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza