Tak Lewandowscy świętowali urodziny córek. Urządzili im przyjęcie jak z bajki...

2022-05-09 11:09

Anna Lewandowska podzieliła się w mediach społecznościowych fotorelacją z przyjęcia urodzinowego swoich córek – Klary i Laury. Obie dziewczynki urodziły się na początku maja, ale w różnych latach. W miniony weekend rodzice wyprawili im wspaniałą imprezę, na którą zaprosili rodzinę i najbliższych przyjaciół. Królował motyw z ulubionego filmu animowanego dziewczynek.

Urodziny Klary i Laury Lewandowskich
Autor: Instagram/@annalewandowskahpba Urodziny Klary i Laury Lewandowskich

O piękną oprawę całego przyjęcia zadbała oczywiście mama 5-letniej Klary i 2-letniej Laury. Anna Lewandowska wynajęła specjalną firmę eventową z Monachium, która zadbała o każdy szczegół imprezy.

Królowały motywy z “Krainy Lodu” oraz styl boho. Pracownia cukiernicza przygotowała piękne torty z księżniczkami Anną i Elsą. W “lodowym” stylu utrzymane były również pozostałe słodkości wyeksponowane na słodkich stołach.

W dekoracjach zaś królowały balony i efektowne kompozycje z suszonych traw. Dzieci oprócz słodkości miały zapewnionych wiele atrakcji w postaci gier i malowania buziek.

Przeczytaj: Asia Opozda wozi syna w e-wózku: sam jeździ i sam buja malucha. Nie zgadniecie, ile kosztuje

Sami zobaczcie, jak p

"Magiczny dzień z naszymi najbliższymi przyjaciółmi i rodziną, aby celebrować święto naszych dziewczynek. Jestem wdzięczna!" - napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

Na przyjęciu obecne były obie babcie Klary i Laury, Iwona Lewandowska, Maria Stachurska, a także Paulina Krupińska – przyjaciółka Anny Lewandowskiej. Nie zabrakło też oczywiście mnóstwa dzieci – kolegów i koleżanek małych jubilatek.

Przeczytaj: Anna Lewandowska pokazuje zdjęcia z porodówki i wspomina narodziny Klary. "Moja Calineczka"

Zobacz galerię z najpiękniejszymi dekoracjami na roczek: