Wesprzyj Fundację Mam Marzenie - ułóż klocki, zrób zdjęcie, dodaj hasztag!

2020-12-15 13:05

Fundacja Mam Marzenie spełnia marzenia chorych dzieci. Jeszcze przez kilka dni możesz pomóc organizacji w bardzo prosty sposób. Zrób zdjęcie, gdy układasz klocki z dzieckiem i pokaż je w mediach społecznościowych opatrzone specjalnych hasztagiem.

Wesprzyj Fundację Mam Marzenie - ułóż klocki, zrób zdjęcie, dodaj hasztag!
Autor: Getty images

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Dzięki działalności fundacji wiele maluchów mogło wyjechać w wymarzone miejsce, spotkać ukochanego piosenkarza, otrzymać wyśnioną zabawkę....

Ty też możesz pomóc fundacji w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie w czasie układania klocków i umieścisz je na swoim profilu społecznościowym z hasztagami:

#UkładamyPomagamy, #KlockiBlocki, #FundacjaMamMarzenie, a marka Klocki Blocki wpłaci na konto Fundacji 5 zł!

Marka Klocki Blocki wie, że klocki to symbol dzieciństwa i beztroskiej zabawy. Ale również symbol wspólnego działania i niesienia pomocy. Akcja trwa jeszcze tylko do 31 grudnia. Szczegółowy regulamin akcji znajdziesz na stronie www.pomagamy.klocki-blocki.pl

Pomóż dzieciom spełnić ich marzenia! Przyłącz się do akcji Układamy-Pomagamy – baw się i pomagaj! Z BLOCKAMI pomaganie nic nie kosztuje i może być takie proste!