Wkraczamy do świata magii i superbohaterów! Julinek Park zaprasza na weekend pełen iluzji

2023-05-18 10:31

Przed nami kolejny weekend tematyczny w Julinku, podczas którego przeniesiemy się do świata prawdziwych superbohaterów, aby stanąć do walki z mrocznym magikiem.

W dniach 20-21 maja na gości Julinka, gdzie supermoce przeplatają się z magią, czekać będzie ekscytująca przygoda! W biurze superbohaterów czas między misjami upływał spokojnie, ale teraz nadszedł czas na prawdziwe wyzwanie. Magik, zagrażając świadomości widzów, chce wykorzystać ich do swoich złowrogich planów. Nasza ekipa jest gotowa stanąć na jego drodze!

Przygotujcie się na zapierający dech w piersiach spektakl „Czarno to widzę”, podczas którego odkryjecie fascynujący świat akrobatyki, manipulacji przedmiotami i iluzji optycznych. Na scenie wystąpią: Marysia i Julian, Shao oraz Karolina Midura.Oprócz cyrkowych przeżyć, na gości będzie czekać wiele innych ekscytujących atrakcji.

Harmonogram 20-21 maja

 • 12:00 – Bajkowe animacje – MAŁA SCENA
 • 12:30 – Mini pokaz cyrkowy – MAŁA SCENA
 • 14:00 – Spektakl „Czarno to widzę” – Marysia i Julian, Shao, Karolina Midura – DUŻA ARENA
 • 15:00 – Pokaz iluzji – Shao – MAŁA SCENA
 • 15:30 – Warsztaty kreatywne „Tworzenie peleryny superbohaterów” – MAŁA SCENA
 • 16:00 – Spektakl „Czarno to widzę” – Marysia i Julian, Shao, Karolina Midura – DUŻA ARENA

W najbliższy weekend dla gości dostępny będzie Park Wodny pod gołym niebem. Do dyspozycji będzie zarówno głęboki basen, jak i spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością. Woda w basenach jest podgrzewana, a jej temperatura wynosi od 25 do 29 stopni Celsjusza. Dużo uśmiechu i radości z pewnością przyniesie także piana party!

Niezmiennie, czekają na Was także wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

W parku niezmiennie dostępne są:

 • Nowoczesny Park Wodny pod gołym niebem
 • Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury
 • Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos
 • Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór klasycznych dań z grilla
 • Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami.

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku.

***Julinek Park to miejsce oferujące jakościową rozrywkę dla całej rodziny położone w Lesznie, ok. 30 km od Warszawy. Park zlokalizowany jest na terenie dawnej bazy cyrkowej na obszarze prawie 30 ha. Znajduje się tam szereg atrakcji dla gości w każdym wieku, m.in. największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa czy ekologiczny plac zabaw. Do dyspozycji gości jest także wypożyczalnia rowerów i nowoczesnego sprzętu sportowego, strefa restauracji i punktów gastronomicznych oraz obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi. W drugiej połowie 2022 roku oferta parku zostanie rozszerzona o nowoczesną strefę wodną pod gołym niebem. Julinek Park to także miejsce występów cyrkowych i teatralnych znanych artystów z telewizyjnych talent-show, cyrkowców, akrobatów i aktorów. Więcej informacji: https://www.julinek.com.pl/

Weekend superbohaterów w Julinku
Autor: Materiały prasowe Julinek Weekend superbohaterów w Julinku 20-21 maja to moc atrakcji dla całej rodziny.