Wozi 3-letnią córkę w gondoli i nie widzi w tym problemu. "Nadal się mieści"

2022-10-13 16:46

Mama, która w mediach społecznościowych chwali się nagraniami córki w zabytkowym wózku, spotkała się z falą krytyki ze strony internautów. A wszystko przez wiek dziewczynki, która zdaniem obserwatorów, nie powinna już jeździć w tego typu wózku. Jej mama ma jednak inne zdanie i w ogóle nie przejmuje nieprzychylnymi opiniami.

Wozi 3-letnią córkę w gondoli i nie widzi w tym problemu. Nadal się mieści
Autor: TikTok/@princesscoyle Wozi 3-letnią córkę w gondoli i nie widzi w tym problemu. "Nadal się mieści"

Brytyjka Gina Coyle jest wielką fanką stylu vintage i właścicielką sklepu z rzeczami w tym właśnie stylu. Swoją pasję przelewa również na swoja 3-letnią córkę Arabellę. W mediach społecznościowych zamieszcza mnóstwo zdjęć i filmów, na których dziewczynka pokazuje się w pięknych stylizacjach z minionych dekad. Gina jest także wielką fanką głębokich wózków Silver Cross. Wozi w takim Arabellę od urodzenia i mimo że dziewczynka ma już 3-latka, nie potrafi się z nim rozstać. Nadal używa go w trakcie zakupów i dłuższych spacerów. A dziewczynce widać, to w ogóle nie przeszkadza.

Najczęstsze błędy wychowawcze, które popełniają rodzice

"Nadal się mieści, więc nie widzę problemu"

„Arabella ma 3 lata, ale nadal mieści się w swoim wózku Silver Cross i uwielbia go szczególnie za to, że jest w nim ciepło i przytulnie” – napisała Gina pod jednym z filmików z Arabellą w wózku umieszczonym na TikToku.

Do jej wpisu od razu odnieśli się internauci, którzy zauważyli, że w ogóle nie dziwią się jej córce, bo po pierwsze wózek jest przepiękny, duży i wygodny, a po drugie to najlepszy okres w życiu każdego człowieka, gdy leżysz sobie wygodnie, a ktoś inny pcha wózek za ciebie. Z takich chwil, zdaniem wielu osób, nie chce się wyrastać.

„Chcę tylko powiedzieć, że nigdy nie będzie za duża na tak niesamowity wózek! Przejrzałam wasze filmy i jest w nim cudownie.”

„Mieliśmy taki wózek dla syna. Był niesamowity, ale nienawidziłam chodzić z nim do miasta, ponieważ wszyscy nas zaczepiali.”

„Wszystkie moje dzieci jeździły długo tym wózkiem” – pisały obserwatorki.

„Dziwaczne, ona powinna chodzić”

Nie wszystkim internautom jednak spodobała się idea wożenia 3-letniego dziecka w gondoli dla niemowląt.

„Ten wózek jest za mały.”

„Ile to dziecko ma lat, że w wózku jeździ?”

„Dziwaczne, ona powinna chodzić”

„Dlaczego 3-latek jeździ jeszcze w wózku?” - pytali zbulwersowani obserwatorzy.

„Ponieważ jej małe nóżki nie zaniosłyby jej tak daleko, dokąd szliśmy tego dnia, więc potrzebny był wózek. Ona normalnie chodzi, ale nie na długich dystansach” – usłyszeli w odpowiedzi od Giny.