Zapraszamy na imprezę plenerową Pożegnanie Lata z Lenką

2021-08-20 13:28

W ostatni wakacyjny weekend tj. 28-29 sierpnia 2021 zapraszamy wszystkie dzieci do Parku Julinek. W tych dniach zawita tam gość specjalny wraz z rodziną! Mowa o bohaterce mediów społecznościowych i autorce książek Hejka tu Lenka! Spotkanie z Lenką będzie okazją do zadania jej pytań, zrobienia sobie zdjęcia z młodą youtuberką oraz miłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu!

Hejka tu Lenka
Autor: materiały prasowe

Będziecie też mieli okazję zapoznać się z jej najnowszą książką „Notatnik z pomysłami”, w której znajdziecie super pomysły na nudę! Szalone czelendże, wariackie zabawy, kolorowe projekty, modę, urodę, mnóstwo miejsca na notatki i dużo, dużo więcej!

Hejka tu Lenka
Autor: materiały prasowe Książka "Notatnik z pomysłami"

Program wydarzenia "Pożegnanie lata z Lenką" w Julinek Park

12:00, 14:30, 16:00, 17:30 Pokaz cyrkowy - Ale Circus Dance Company „Mechanicy”

13:00 Spotkanie z Lenką (pytania, zdjęcia, autografy) Duża Arena

15:00 Spotkanie z mamą Lenki oraz Pauliną Mierzejewską, psychologiem z pracowni NINTU - Słoniarnia

Znacie Lenkę?

Lenka to szczera i urocza dziewczynka z głową pełną superpomysłów, którymi inspiruje tysiące dzieci! Jej kanał na youtube ma MILION DWIEŚCIE TYSIĘCY SUBSKRYBCJI!!! Lenka ma Mamę, Tatę, młodszego braciszka Marcelka i fantastycznych przyjaciół z całej Polski!

Uwielbia się bawić, dlatego jej książeczka to inspiracja do rozwijania talentów, szukania ciekawostek, wspólnego rysowania, projektowania, pisania, robienia żartów i wynajdowania nowych czelendży. Ale przede wszystkim - fajnego spędzania czasu z rodziną!

Nie może Was zabraknąć!

Do zobaczenia!

Dołącz do wydarzenia "Pożegnanie lata z Lenką" na Facebooku!