Znana blogerka nagrała piosenkę o życiu matek. Będzie hitem tego lata?

2020-08-11 14:04

Tworząca bloga Bakusiowio Malwina Bakalarz opublikowała w sieci swoją nową piosenkę, pod której słowami mogłaby się podpisać chyba każda z nas. Czy to początek mody na "mama polo"?

Znana blogerka nagrała piosenkę o życiu matek. Będzie hitem tego lata?
Autor: youtube.com/bakusiowo

Malwina Bakalarz, mama Milenki i Mateusza, to jedna z najbardziej wpływowych polskich blogerek parentingowych. Od 2013 roku prowadzi blog bakusiowo.pl oraz kanał Baku Family w serwisie YouTube. Pisze (a także nagrywa) o rodzicielstwie, radościach i smutkach dnia codziennego oraz o swojej rodzinie.

Jest w tym autentyczna, nie boi się ironizować i ma do siebie mnóstwo dystansu - dzięki temu zaskarbiła sobie przychylność mam.

Hitem internetu stała się w ubiegłym roku jej parodia znanej piosenki "Weź nie pytaj", którą zobaczyło już ponad 16 milionów osób. Malwina napisała do niej własny tekst o tym, jak naprawdę wygląda macierzyństwo - podpisać mogłaby się pod nim chyba każda mama!

Blogerka postanowiła iść dalej tym tropem i nagrała kolejne parodie, m.in. takich przebojów, jak: Mama ostrzegała, Początek, All I want for Christmas, Ona by tak chciała oraz Dżaga.

Najnowszy klip produkcji Bakusiowo to już nie parodia, a własna piosenka. "Matka nie ma lekko" mówi o trudach i urokach bycia mamą. W refrenie słychać:

Polejcie matce wina,
nie lekko ma dziewczyna

I jak tu się nie zgodzić?

Piosenka utrzymana w klimacie disco polo może dać początek nowej modzie - na "mama polo" - czyli piosenki o macierzyństwie. Cz tak się stanie? Posłuchajcie i oceńcie sami:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza