Zobacz pierwszą polską MAŁĄ MISS INTERNETU oraz BABY MISTERA [FILM]

2014-06-03 14:01

W tym roku w Polsce po raz pierwszy odbywają się Wybory Małej Miss oraz Małego Mistera. Konkurs wzbudza wiele kontrowersji i jest bardzo szeroko komentowany w mediach. Wyłoniono już laureatów w głosowaniu internetowym. Zobaczcie, kto wygrał oraz jak rodzice oceniają udział dzieci w tym konkursie!

Wybory małej miss
Autor: x-news Konkurs piękności dla dzieci to zwykła zabawa czy targowisko próżności?

Mini Miss Internetu została Julia Janiszewska, Baby Misterem Internetu Łukasz Siuda. Co rodzice dzieci sądzą o ich udziale w konkursie piękności dla dzieci?

- Cała ta nagonka jest spowodowana patrzeniem na amerykańską wersję programu. Polska jest inna - tutaj się dzieci nie maluje i nie tapiruje im włosów. Chodzi o talenty i osobowości - mówi Magdalena Janiszewska, mama Julii i Mariki. - Zgłosiłam dzieci do konkursu, ponieważ chciałam, żeby zyskały nowe doświadczenie, nabrały pewności siebie.

Czytaj także: Wybory MAŁEJ MISS to zwykła zabawa czy konkurs próżności?

Inny cel przyświecał rodzicom rocznego Oliwiera. Chłopiec brał już udział w dwóch sesjach zdjęciowych, każdą z nich zniósł dobrze. Rodzice stwierdzili więc, że zgłoszą go do konkursu piękności dla dzieci, aby miał ładną pamiątkę w przyszłości. - U nas wszystko ma granice. Po czterdziestu minutach zobaczyłam, że Oliwier jest znudzony, więc powiedziałam "dość" - mówi Ilona Siuda-Gnat, mama Oliwiera.

Dzień Dobry TVN/x-news